Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Csak erre tudok...

Kocsisbarbi kérdése:

Miért van ez? Csak erre tudok gondolni, miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Mar lassan 9 honapja ballagtam altalanosbol es mentem kozepsuli es koliba. Az altalanost imadtam minden tokeletes volt, aztan az elejen nagyon nembirtak a kolitarsaim. Megalaztak kikozositettek, most meg en vagyok a legnepszerubb. Az eleje ennek az egesznek sok sirassal kezdodott stb. De most minden nagyonjo, talan meg jobb mint altalanosban. Csak nem ezt erzem, valami hianyzik ami miatt ha van egy kis idom szarkedvem lesz, es igy lelkileg szarul leszek. De fogalmam sincs mi ez. Talan hogy meg mindig eszembe van amikor utaltak, a kezdet vagy a szerelem en nem tudom mar. De nagyon rossz ez az erzes es nemtudom mitol van. Szerintetek ez miert van? Akinek van kedve irhatna.

2017. ápr. 14. 13:53
 1/2 Görög Diána válasza:
Lehet hogy szerelem, de az is lehet, hogy a barátaid hiányoznak általánosból. Ha egyedül vagy és nem zaklatnak elgondolkozhatsz, hogy mi bántja a szíved, mert ezt mi nem tudjuk megmondani.
2017. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, mióta egyetemre jöttem. Nem a barátaim hiányoznak, ugyanabban a városban vagyok, meg nem is a régi életem, hanem az, hogy minden nap örömmel kektem, volt egy célom, amiért keményen dolgoztam, volt mit várni... Most nagyon hiányzik valami, nem érzem, hogy élek. Pedig elég nehéz gyerekkorom volt, most meg úgymond minden tökéletes (van munkám, pénzem, barátom, ígéretes karrier előtt állok), de hiányzik az a valami, amitől úgy érzem, élek.

22/L

2017. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!