Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért nem ismer senki vérfarka...

Miért nem ismer senki vérfarkast vagy vámpírt személyesen?

Figyelt kérdés
Annak a véleménye érdekel, aki elhiszi, hogy én vámpír vagyok és most nem hazudok. Szeretnék többet megtudni a világról, amiben élek.

2016. szept. 16. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Látom vége a sulinak mára.
2016. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
több száz indoka van annak. Az első, hogy nem léteznek :)
2016. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem iskolába járok, hanem dolgozni.

Bármilyen hihetetlen a vámpíroknak is kell dolgozniuk.(Lehetőleg hentesnél) de én sajnos cukrász vagyok és kezd szuvasodni a fogam a málnadzsemtől. ;)

2016. szept. 16. 15:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd, az a legjobb állás! mindig azt mondjuk ha nyakig olajosan melózunk, hogy miért nem cukrásznak mentünk :)
2016. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én egy kókusz, mangót kérek:P
2016. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy vámpír vagy?
2016. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Vámpírrá válásodról amennyiben nem tudsz róla hogy megharapott volna egy vámpír nem egyszerű tudomást szerezned főként eleinte. Mondom miért, több oka is van! Ha vámpír úgy akarja nem fogod tudni hogy megharapott mivel heg vagy bármi látható nyoma nem igazán marad amennyiben a célja az volt hogy átváltozz, ha csak enni megy a fél nyakad szét lesz rágva de az már téged nem zavar mert mire végez halott vagy örökre és ne értsetek félre nem zombi vagy lélektelen ember normál halott. Na ez a nehezebb eset mikor magadnak kell rájönni ennek vannak jelei elég hamar jelentkeznek de egyénenként változó a bibi csak az hogy nem akarod majd elhinni hogy ilyen egyáltalán lehetséges és folyton találsz valami indokot amivel kibújsz alóla ahelyett hogy szembenézel a ténnyel vámpír lettél visszavonhatatlanul ugyanis erre nincs "gyógyszer vagy varázslat" ez végleges.

Viszont ha nem vagy annyira szűk látókörű és vélsz lehetséges igazat az okkult dolgokban könnyebb a dolgod.

Mikor tudod hogy vámpír harapott meg és el is hiszed azt akkor fel tudsz "készülni" a változásokra, (nem kötelező elhinni senkinek de ne kérdőjelezzetek meg).

Ha bárkinek komoly kérdése van írjon privátban, szívesen válaszolok.

2016. szept. 17. 10:33
 8/17 anonim válasza:
Én láttam a Loút az számít ?
2016. szept. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
A kábszi rossz, értem?
2016. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

igen a Lou számít de csak 6 éves kor alatt:)


Értem. Teljes büntetőjogi felelősségem tudatában állok és nem használok semmilyen tudatmódosító szert.

2016. szept. 17. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!