Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálják a szüleim?

Ezt miért csinálják a szüleim?

Figyelt kérdés
Azzal idegesítenek, hogy én anime openingeket hallgatok, és nem "normális" zenét. Most ebbe miért kell belekötniük? Azzal jönnek, hogy az osztálytársaim nem ilyen zenéket hallgatnak. Na és? Ők Rappet énekelnek, én meg japán zenéket. Most ebben mi a baj? Mindenkinek más a stílusa, és nekem ilyen. Abba is mindig belekötnek, hogy animét nézek, és az ovodásoknak való. Pedig az animéknél is vannak korosztályok. És amúgy nézek normális filmeket is. Miért idegesíti őket ennyire az anime?

2017. ápr. 14. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az hogy mit nézel nem sok közük van én nem szólnék bele, viszont hogy számukra idegesítő zenét azt valamennyire megértem, hogy zavarja őket, próbáld úgy hallgatni hogy ne zavard a zenéddel.
2017. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem is hallani, mert a szobámba hallgatom. Csak akkor hallják, ha bejönnek. És akkor sem maradnak bent túl sokáig, maximum csak behoznak egy pólót amit ledobnak az ágyra és mennek is ki(az ágy az ajtó mellett van). De a tanulmányaimmal sincs baj, szóval nem tudom miért idegeskednek ezen. Nem fogják fel, hogy ha megunom akkor nem fogom nézni. Pedig anime felnőtteknek is van.
2017. ápr. 14. 19:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az zavarja őket, hogy hallgatod, hanem az, hogy ők is hallják :)
2017. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem hallatszik ki.
2017. ápr. 14. 20:03
 5/16 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Clay Morrow ***** válasza:
Valszeg lenézik, vagy idegesítő számukra. Az enyémek is ilyenek, húgommal együtt röhögnek rajtam, hogy közel húsz évesen animét nézek, ők szerintük mese. De ha ők néznek mesét, akkor az jaj de jó. Bár ha valami öldöklős filmet nézek, akkor már az a baj, hogy " milyen filmeket nézel". Én ugyan ritkábban hallgatok anime openingeget, de arra még nem tettek soha megjegyzést.
2017. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mutasd meg nekik az Elfen lied egyik részét és kérdezd meg tőlük, hogy még mindig úgy gondolják-e hogy óvodásoknak való?
2017. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

Elfen Lied óvodásnak való,célközönsége pedig olyan ~12 éves korosztály lehet. Attól, hogy sok benne a vér még nem lesz felnőtt tartalom.


Ettől függetlenül rengetek anime van ami idősebb korosztályt célozza meg, viszont mivel a célközönség alapvetően a 8-17 évesek, így ebből készül a legtöbb alkotás.


Megmutatni pedig teljesen felesleges nekik, ha valamire nem nyitottak, akkor mindegy, hogy győzködöd e őket, vagy sem.


Nekem itthon senki nem tudja, hogy 21 évesen még ilyeneket nézek, ahogy egyetemen se, szerintem ez a fajta szórakozás magánügy, értelmiségi körökben, egyetemen pedig inkább hátrány lenne mint előny, ha kiderülne.

2017. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az Elfen Lied pont nem attól az hogy sok benne a vér, de persze amíg te magad óvodás vagy addig csak azt látod :D
2017. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na jó, de most is elküldtek a boltba, hogy vegyek rumaromát. Elmentem minen könyékünkön lévő boltvlba, de sehol sem volt. Hazaértem, és én lettem lecseszve azért mert nem volt a boltban. Megmondtam neki, hogy ez nem az én hibám (tök normális hangnemben), erre azt mondták "ne feleseljek vissza". Aztán apa elkezdte, hogy a szemtelenség is az anime miatt van. Ennek mi az értelme??? Hogy jön az anime a szemtelenséghez? És miért az én hibám, hogy nem volt egyik boltban sem rumaroma?
2017. ápr. 15. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!