Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem a gond?

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés
Nem értek semmihez. Egy senki vagyok. SZÓ SZERINT semmihez nem értek és még a szerelmi életem is egy kész káosz. Szar a munkám. Nincs jövőképem ami régen volt..annyi álmom volt de már semmi.. ha végre szimpatikus nekem egy fiú ...rögtön elhagy a remény hogy úgysem fog sikerülni....egy kapcsolat ....megintcsak pedig eleint pozitív voltam de mindig valaki elvette tőlem a "szeretett személyt" vagy úgysem sikerült .... nem látom a kiutat. Sportolok,tanulok..de ez sem boldogít

2017. ápr. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia...

Szerintem csak 1-2 olyan ember kellene neked akikkel megtudod beszélni azokat amik nyomják a lelked. Ha gondolod részletesebben is elbeszélgethetünk erről. legalábbis én szívesen meghallgatlak. Szóval írj csak bátran...

2017. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nah ha így álsz hozzá akkor biztos hogy suerencsètlen maradsz. Először is saját magad vonzod be a jót, boldogságot. Ha te így kellsz fel mosolyogsz ès úgy döntesz neked ma egy nagyon jó napod lesz. Akkor sikerűlni fog sokminden. Ha már az elejèn feladod akkeor ne várj el sok mindent. Nem fog az öledbe pottyanni a jó. Lènyeg, gondolkodj el hogy akkor vègülis mit akarsz, mert ha bedepizel ès önsajnáltatást folytatsz, azzal nem èrsz el semmit hidd el.
2017. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : Koszonom írok neked ! :)


Második válaszoló : eddig mindig pozitív voltam, minden terén ,sokáig is de sose jött össze így .....sem

2017. ápr. 15. 21:39
 4/5 Psychopathist ***** válasza:

Minden ember ért valamihez,csak lehet még nem találta meg azokat a dolgokat amikben sikerélménye lehetne.


Azt mondtad régebben volt jövőképed,voltak céljaid. Milyen életesemény(ek) hatására szűntek meg ezek a dolgok?


Először magadba kell fektetned a bizalmat,utána jöhetnek mások. Próbálj úgy tekinteni a múltra,hogy jó lecke volt,és a küzdelmek új nézőpontot adnak a jövődhöz.

2017. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is szívesen beszélgetek veled, ha van kedved:)
2017. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!