Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ilyen esetben utalnátok engem?

Ti ilyen esetben utalnátok engem?

Figyelt kérdés
Szóval Facebook-on az előző hónapban volt két balhém előszőr egy tanárnak írogattam hülyeséget kamufacéval ami miatt az egész osztály kapott most meg még egy gyerek képéhez kommenteltem egy trollfészes képet amit az osztálytársaim meglátták és csicskának neveztek miatta. De úgy általánosságban élőben nem zavarok túl sok vizet kedves vagyok mindenkivel meg visszahúzódó. 16/L
2017. ápr. 15. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor rakod még ki ezt a kérdést? :'c


Egyébként igencsak visszataszító, az osztályt bajba sodrod és még gyáva is vagy. :c ejnye-bejnye. De nem utálnálak, csak valahogy visszaadnám az osztálytársaid helyében. :)

2017. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé alamuszi nyuszi vagy,hogy szépen fogalmazzak. De azért élőben kedves és visszahúzódó vagy.... háh...! Inkább gyáva és kétszínű.
2017. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most épp amúgyis utállak.
2017. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Én szexelnék veled
2017. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
nem utálnálak, de 1-2 foggal kevesebbel mennél haza
2017. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálnálak, de egy ideig tuti feléd se néznék.

Miért kell balhéba vinned az osztályt?

Minek irogatsz a tanárodnak?

Ha bunkóságot, gondolam azt, kommenteltél, az osztályod reakciója is érthető.

2017. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered vállalni élőben a véleményed.
2017. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek kellett írogatnod a tanárodnak egy kamu profilról? És miért nem vállaltad a felelősséget, ha ezt te akartad? Nem merted a saját véleményedet, a saját gondolataidat magad mellett tartani és inkább elhajtottad. Ez már gáz nekem. A kommentes dologról annyit mondanék, hogy tegyél a többiek véleményére. És a Facebook-odat használd úgy, hogy csak azok legyenek az ismerőseid közt, akik tényleg a barátaid, meg ha kommentelsz valamit, gondold át előtte vagy utólag töröljed, ha úgy érzed, nem lenne jó. Amióta elvégeztem a gimit, azóta nem mondjuk 500-600 vagy esetleg több ezer ismerősöm van, hanem úgy 25-30 közt, kommentelni pedig szinte már egyáltalán nem szoktam, inkább meghagyom magamnak a véleményemet. 21/f
2017. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!