Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen élet/jövőkép ez egy 13...

Milyen élet/jövőkép ez egy 13 éves lánytól?

Figyelt kérdés

Fogorvosira fogok jelentkezni, amihez a tanulmányi eredményem is megvan. Sokat akarok kezdeni a német nyelvvel, versenyekre is járok. Miután megkaptam a diplomát a kutyámmal együtt kiköltözöm Németországba vagy Svájba, ott magán-praxisom lesz és 2 kutyafajtát fogok tenyészteni (kennelnévvel stb) majd kb 3 gyereket akarok. Megtartom a tisztaság-mániás énemet és gyönyörű háztartást fogok vezetni, a férjemmel együtt. Akit érdekel bővebben kifejtem.



Te mit gomdolnál ebből a pár sorból rólam?


2017. ápr. 15. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sztem inkább angliába menj
2017. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást? "Ember tervez, isten végez."

Nos én most azt gondolom, hogy 13 éves kislány álmodozik. Ami nem baj. Mindenki álmodozott 13 évesen ilyen szép jövőről. Még én is. De a valóság teljesen más. Nem lesz ilyen könnyű, és szinte mindenki elismeri, hogy nem is fog ebből sok megvalósulni.

Hiába írod, hogy de te nagyon akarod, hiszen nem is az akarással lesz a gond. Hanem a külső tényezőkkel amiket te sem változtathatsz meg.

2017. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy naiv normális, álmokkal teli kislány vagy :) de szívből remélem, hogy össze fog jönni
2017. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Annyira jo, hogy mar ilyen celjaid vannak 13 evesen! :) Van celja az eletednek, es ez mar loketet ad a tanulashoz, nagyon remelem, hogy osszejonnek az itt leirt dolgok!
2017. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Jó hogy vannak még ilyen tinik, nemcsak olyanok akik egész nap faceznek, hetente más pasijuk van, és tök depisek, vagy csak a buli érdekli őket!


Kívánom hogy minden sikerüljön!

2017. ápr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy hajrá, kívánom, hogy sikerüljön.:)


Nyilván függ minden külső tényezőktől, nem tudod, hogy majd hogy alajuk az élet, de legalább reálisak a céljaid és megvalósítható célokat tűztél ki magad elé.


Másrészt elgondolkodtat, hogy mennyire mások vagyunk, én 13 évesen annyira nem láttam a jövőm, 23 évesen se volt ennyire kőbe vésve, hogy mi lesz majd az életemmel. De én spontán ember vagyok, szóval ezt nem élem meg gondnak.

2017. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit uncsi, de amúgy tök normális. Kérdés bejön-e. Nem csak rajtad áll.
2017. ápr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

" Miután megkaptam a diplomát a kutyámmal együtt kiköltözöm Németországba vagy Svájba"


Cuki :) Főleg, hogy Svájba be se engednek..

2017. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én ezt komolyan is gondolom. Járok fizika-német faktra, most készülök az országos német versenyre, ebben az évben még csak 4db négyesem van, a kutyákról többet tudok mint ebben a városban mindenki összesen. Amikor 16 és 17 leszek nyáron dolgozni fogok a helyi cukrászdában amiből összesen a két nyár alatt 463 835 Ft bevételem lesz. Ezután 18 évesen érettségivel (emelt fizika és biosz) elköltözöm a pesti rokonaimhoz, onnan a pesti orvosira fogok járni ahova a szüleim is. Ha minden jól megy 24 éves koromra diploma van a kezemben, német, angol és esetleg francia nyelvvizsga. Ezután kimegyek németországba a megspórolt pénzemen, ott magán rendelőt nyitok, majd kétfajta kutyát tenyésztek. Szerintem reális élettervek.
2017. ápr. 16. 10:50
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

" Amikor 16 és 17 leszek nyáron dolgozni fogok a helyi cukrászdában amiből összesen a két nyár alatt 463 835 Ft"


Ehhez külön gratulálok, hogy ilyen forint pontosan ki tudtad számolni, hogy mennyit fogsz keresni 3-4 év múlva, abba bele se gondoltál, hogy ez fog változni leginkább évek múlva. Mellesleg beüt majd nálad a hormonváltozás és "megbolondulsz".

2017. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!