Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kilátástalan az ételem, mit...

Kilátástalan az ételem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazán látom az életemnek értelmét, sok úgymond barátom van akik ott vannak mellettem, el-el járunk szórakozni, jól érezzük magunkat, nemsokára egyetemet is befejezem, nem igazán szenvedek úgymond hiányt semmiben, de nem látom értelmét az életnek mert kikerülök egyetemről keressek egy albérletet budapesten 100-150ft, jobb estbe is 250-t keresnék abból ugye élni is kellen +rezsi stb, abból a pénzből 1-ről a 2-re jutni eléggé nehézkes, meg gyarapítani a vagyonom, élményeket szerezni, szórakozáshoz is pénz kell, utazáshoz is, és azt látom hogy azért kellene dolgoznom hogy dolgozni tudjak, hogy legyen egy fedél a fejem fölött ahol munka után aludhatok hogy menjek másnap dolgozni.

Sok barátom van, ismerősök, társasági ember vagyok, de valamiért a leányzók terén sem találtam meg egyszer se a hozzám illőt akivel esetleg valamit lehet tervezni kicsit hosszabb távon, pedig csúnyának se tartom magam, társasági ember vagyok.

És azt érzem hogy kb ennyi volt az életem így 23 éves koromra leéltem, végzek az egyetemmel, beszállhatok a mókuskerékbe egymagam, és hát beleeshetek a hétköznapok fogságába, ahol semmi szórakozás nem lesz, még kevesebb esély hogy megtaláljam az igazit.

Mit tudtok javasolni bármilyen bíztató tanács jól jönne most? lehet kicsit depressziós is lettem emiatt :D



2017. márc. 9. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt ne gondolkodj most rajta hogy mi lesz. Majd meglátod hogy alakul.

Másrészt nem tudom milyen szakra jársz, de keress minél jobb munkát, legyél szorgalmas,fiatalon kell oda tenni magad, nem kell megijedni egy kicsit több munkától.

Harmadrészt nem kell nagyravágyónak lenni azonnal, ha olyan a kapcsolat és van lehetőség akkor érdemes egy picit a szülőknél maradni, és félretenni pénzt.Ha nem megoldható, akkor meg nem kell egyből egy egész lakást bérelni magadnak ha egyedülálló vagy bőven elég egy szoba is, az máris nem 150 ezer, hanem csak mondjuk 60-70. Érdemes fizetni lakástakarékot, vagy félretenni pénzt. És nem úgy kell felfogni, hogy jaj alig tudok elrakni, nem nagy összeget, akkor inkább nem is rakok. 15-20 ezer havonta is jó kezdetnek, több mint a semmi, lehet emelni a körülmények függvényében.

23 évesen még nem is muszáj egyből életed szerelmével lenni, ha van társaságod, nem vagy csúnya akkor előbb utóbb jön valaki, addig meg élvezd ki hogy fiatal vagy ismerkedj stb.. Ha lesz párod akkor meg jobb esetben majd dupla fizetésből terveztek, még egyszeűbb lesz.

Nem kell előre temetni magad, csak legyél türelmes, vidám, maradj társasági ember és legyél szorgalmas.

2017. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Főzz egy újabb ételt. Hidd el sikerülni fog. :)
2017. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!