Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen magasnak tartjátok a...

Milyen magasnak tartjátok a saját fájdalomküszöbötöket?

Figyelt kérdés
Mi az amit már nem bírnátok ki hang kiadása nélkül? Például nekem eddig az volt a legnagyobb fájdalom amit némán türtem amikor leszedték a körmöm. Nem hatott valamiért a lidokain de nem szóltam mert túl akartam esni rajta. Szóval ilyesmire gondolok. Nemet is írjatok ha lehet. Kor nem kell :D F

2017. ápr. 17. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kb mindent kibírok.

A férjem is mindig mondja, hogy fakír vagyok.

5 èvesem a jobb lábam szèt darálódott kicsit, 1 èven hordott anya kötözèsre heti többször, volt hogy a sebről tèptèk a gèzt mert bele volt ragadva meg injekciót nyomkodtak bele de soha meg se nyikkantam, az orvosok is mindig mondták hogy gyerektől ilyet sose láttak.

2017. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem magas. Van amit bírok, de ott már jön a kommunikáció mikor belerúgok az ágy sarkába a kis lábujjammal.
2017. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak a fogaimról tudok nyilatkozni, még más fájdalmam nem igen volt, de az rendkívül alacsony.

Illetve egy olyan fogorvos, aki mintha élvezni a kínt, meg a szenvedést.

Amikor kivéste a bölcsességfogam, és az utána elkezdett fájni, ahogy elmúlt a fájdalomcsillapító hatása, marokszámra zabáltam a legerősebb fájdalomcsillapítót, de alig hatott.

És ez kb 1 héten keresztül.

Ugyanennél a fogdokinál a nő rokonaim meg simán kibírják, de gondolom a nőknek magasabb a fájdalomküszöbe, meg ez egyénenként is változó.

Ugyanakkor régen széttört az állkapcsom egy baleset miatt, na az akkor nem fájt egyáltalán.

Fura.

2017. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég alacsony, ha így vesszük. Kicsit beütöm is ordíto egyet, meg káromkodom. Ennek a.lényege viszont az lenen, hogy egyrészt figyelemelterrelés, másrészt maga a fájdalom megélése a pillanatban, így kielégülnek a szükségleteim. Mindkettő enyhíti a fájdalmat, ami mindenképp előnyömre van. A legkisebbtől kezdve, ha beütöttem kicsit a fejem, a legnagyobb fizikai fájdalmamig, mikor éppen a törött kezemet rakták vissza a helyére, könnyebben átvészeltem hörögve-káromkodva stb... 😃 mintha némán tűrtem volna. Hülye meg azért nem vagyok, hogy nagyobb fájást akarjak magamnak.
2017. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

foghúzást kibírtam, mert gyulladt fog volt, orvos adott érzéstelenítőt, de kb semmit nem ért. Ő meg elkezdte húzni, mondom.. fáj.. ha ha már elkezdte akkor szedje ki.


Nos bírtam hang nélkül, pár pár könnycseppem kifolyt.. nem csak a szememből.

2017. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy milyen fájdalom.

mert van hasznos és felesleges.

hasznos pl,hogy edzésen mondjuk úgy képen törölnek,hogy ömlik az orromból a vér,vagy kapok egy olyan állast,hogy utána nem tudom összeszorítani a számat és csillagokat látok,de megtörlöm az orrom és csinálom tovább,mert a fájdalom okozás,a fájdalom osztás ott és akkor fontosabb számomra,mint a saját fájdalmam.


a másik a felesleges fájdalom.

pl amikor gyökér kezelték a fogam.

amikor nem volt elég az érzéstelenítő,akkor azonnal szóltam,hogy állj ez fáj kérek még szurit,mert ebből a fajta fájdalomból nem tanulok,nem profitálok,vagyis felesleges a szenvedés ha enyhíthető is.

2017. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem függ a fájdalom helyétől. Hasban elég jól bírom, volt, hogy még anno a suliban egy egész napot kibírtam, és este derült ki, hogy ez komolyabb, és irány a kórház. De amikor a bölcsességfogamat műtötték ki, és megszűnt a lidocain hatása, akkor nyöszörögtem, bőgtem meg minden.

N

2017. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!