Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 év feletti nők tapasztalatá...

25 év feletti nők tapasztalatára vagyok kíváncsi. Jobban számít nektek egy férfi belsőtulajdonsága, mint külső? Inkább lennél együtt egy átlagos pasival, aki odafigyel rád, mint egy vonzó külsejű férfival, aki felszínes veled, és nem figyel rád?

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 27 éves nő vagyok, és valóban igen sokat nyom latba a belső tulajdonság, és a felszínesség tényleg nagyon taszító tud lenni. egyet viszont érts meg: ha nincs meg a vonzalom, akkor megette a fene az egészet. Pusztán azzal, hogy aranyos vagy, nem fogsz szerelmet gyújtani senkiben. De ne tartsd magad átlagosnak, ne degradáld magad, mert egyáltalán incs olyan, hogy átlagos, szerintem egy "szépfiú" aki mások szerint jól néz ki, teljesen átlagos tud lenni. Én pl. a karakteres férfiakat kedvelem, nem pedig a nárcisztikus szépfiúkat.
2017. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belső számít. Nem tudok külsőleg mindent elfogadni, de ebben sokkal rugalmasabb vagyok, mint a belső tulajdonságoknál.
2017. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Komolyan, szhted melyik jobb?

39N

2017. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

35 is elmúltam.

Két dolgot kell felfognod.

1. 16 évesen is fontos volt egy fiú jelleme. Egy flegma szépfiú akkor se rúgott labdába nálam.

2. Csak idősebb lettem, nem pedig selejtes és elkeseredett! Ma se jönnék össze olyannal, aki külsőre nem vonz, csak azért, hogy ne legyek egyedül.

Sőt, most sokkal inkább maradok egyedül, és úgy is boldog leszek, mert nincs szükségem senkire, hogy "boldoggá tegyen". Az élettapasztalat a legtöbb esetben ezt is hozza magával, hogy a teljes élet nem azt jelenti, hogy muszáj párkapcsolatban lenni, csak egyedül ne maradj.


És el ne felejtsem a legfontosabbat, amit soha nem vesztek figyelembe!

Nagyon sok olyan férfi van, akinek a belső tulajdonságai és a külseje is rendben van és vonzó. (Ahogy sok csúnya/átlagos pasi is defektes.)

A valóságban soha nem kell választani a kettő között.

2017. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem mindig is a belső-külső tulajdonságai számítottak. Egy felszínes kapcsolat nem ér semmit. én a kölcsönösséget szeretem, ő is figyeljen rám, meg , én is rá. Abból lehet vmi, de ha csak a külsőségeken vagyunk, abból semmi sem lesz..
2017. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 4-esnek teljesen igaza van abban is többek közt, hogy hagyjuk már ezt a kategorizálást, hogy egy jól kinéző pasi mindenképp felszínes és tahó, egy kevésbé előnyös külsejű meg minden esetben cuki és kedves és makulátlan belső tulajdonságai vannak. Én annyi külsőleg ronda, és belsőleg is rettenetes pasival találkoztam már, hogy dunát lehet velük rekeszteni. Jó, a jóképű pasik tény hogy gyakran el vannak szállva, de nem mindegyik.
2017. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha a kérdésre kell válaszolni:csakis!
2017. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéseket tipikusan azok szoktak kiírni, akik nem néznek ki túl jól és remélik, hogy ez nem gond, hiszen nekik olyan szuper és ritka belső értékeik vannak, hogy azzal majd kompenzálják.


25 éves nőként írom, hogy fontos a külső és a belső is. Ha csak az egyik van meg, nálam nincs esélye az illetőnek. Hiába vagy nagyon kedves, meg jó fej, ha a külső miatt nincs meg a vonzalom, maximum barátok lehetünk. Ha meg csak kívülről nézek ki jól, akkor még azok sem.


Nekem olyan párom van, aki kívülről és belülről IS megfelel. Egyébként lehet tenni érte, hogy javíts a külsődön.

2017. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tipikus ez az általánosítás a nőknél :) Amúgy nem talált :) A női logika. Hirtelen eszembe jutott az a pasas, aki megértette ezt, és belehalt a nevetésbe. De félretéve a komolyságot. Egyébként nem kategorizálás vagy általánosítás alapú lenne ez a kérdés. Hanem, hogy egy tapasztaltabb nő, már jobban odafigyel a részletekre és olykor jobban billen a belső tulajdonságokra mint a külsőre. Egy fiatal csaj, még naív, és inkább a külsőségekre ad.
2017. febr. 17. 14:51
 10/14 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül életkor függő, hogy egy nő mit tekint elsődleges szempontnak. De értem a kérdésedet, ez annyira személyiségtől függ. van aki egy életen át hagyja hogy megalázzák, van aki már tinikorban sem.
2017. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!