Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesít fel olyan...

Miért idegesít fel olyan könnyen minden? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ha reggel valami felidegesít, akkor az egész napomnak annyi. Ma is voltam délelőtt egy állásinterjún, ami rosszul sikerült és nagyon kínos volt. Ezután a mai nap folyamán semmi nem sikerült, most is tanulni kéne de nem bírok koncentrálni, minden régi sérelmem előjött és értéktelennek gondolom magam, harapós voltam ma ha hozzám szóltak.

Volt hogy 1x nem vittem a bérletemet és persze pont akkor jött ellenőr a buszra, pedig azt terveztem hogy milyen jó lesz hazamenni aludni délután de nem bírtam.

Ha megbukok egy vizsgám dettó ez van.

Felkeltenek reggel egy telefonhívással és ez is felcsesz és onnantól kezdve nincs visszaalvás.

Nem tudok teljesíteni egész nap ha történik valami ilyen...


Mit tegyek ellene?


21/L


2017. ápr. 18. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
ne idegesítsd föl magad.. ennyire egyszerű.
2017. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés: HOGYAN?
2017. ápr. 18. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 mit hogyan? Idegesség, stressz fejben, gondolati síkon létezik csak. Ha nem húzod föl magad tudatosan, akkor nem leszel ideges! Ennyi az egész!
2017. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!