Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy ilyen ellenszen...

Normális, hogy ilyen ellenszenvet vált ki belőlem?

Figyelt kérdés

Szóval, vannak a kötelező olvasmányok. És egyszerűen úgy érzem, hogy nem akarom, nem tudom elolvasni, még ha érdekel is. Undorodok valahogy tőlük, pedig imádok olvasni, de ez csak a kötelezőknél van. Úgy voltam most is vele, hogy elolvasok egy olvasónaplót, de nem, valahogy úgy érzem, hogy nem bírom, rosszul vagyok, inkább meghallgatom hangosba.

De mindennél ez van ami kötelező, ez csak egy példa volt.

Normális, hogy ilyen ellenszenvet vált ki belőlem, ami kötelező?


2017. ápr. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó, mert ez azt jelentheti hogy más kötelező dologhoz is így fogsz állni majd meg lázadsz majd. Megértelek a legtöbb kötelező nem érdekes de ezen túl kell esni. A hallgatás egy jó opció ha van rá módod.
2017. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem hiszem, hogy normalis, mindenesetre en is ilyen vagyok. Peldaul sokan kivannak ha uzengetos alkalmazasokban nem valaszol az ember azonnal amint "látta" az uzenetet. Ezt is utalom. Barataim tudjak, hogy igy vagyok vele szoval az nem problema szerencsere. Söt sok ismeros osszevissza bocsanatokat ker mert nem valaszolt azonnal, ugy kell lenyugtatni oket, hogy nem erdekel, akkor valaszol amikor akar.

Barati talalkozokkal is van neha igy, hogy "kéne" talalkozni de csak azert sem akarok - nem azert mert nem akarom latni az illetot, csak azert mert "kotelezo" a tali. Tiszta baromsag de tudatosan teszek ellene, hogy ne legyen tul gaz.

2017. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is így vagyok ezzel, annyi kivétellel, hogy nem meghallgatni szoktam, hanem tartalmat olvasok.


Apám meg azt mondta, hogy gyakran kiolvasta a kötelezőket, mert érdekelték őt, de szinte sose időre.

2017. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

"Nem jó, mert ez azt jelentheti hogy más kötelező dologhoz is így fogsz állni majd meg lázadsz majd."


Ha jogos a lázadása, akkor lázadjon, ha nem, akkor meg ne! Márpedig itt jogos, hiszen az irodalomoktatás célja az olvasás megszerettetése és nem bizonyos művek kiolvastatása kellene legyen.

2017. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Én is hasonlóképp voltam vele... amit kötelezően meg kellett volna tanulni vagy el kellett volna olvasni, azt nem, de amúgy képes voltam kiolvasni az egész törikönyvet, csak azt a leckét nem, amelyiket épp vettük. Így voltam a földrajzzal is, sosem szerettem, nem is tanultam meg sose az aktuális leckét, mindig azt olvasgattam, amit épp nem kellett volna. Kötelezőkből egy-kettőt elolvastam, amelyik érdekelt, amelyik nem, azt nem.
2017. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!