Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy olyan "ellens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy olyan "ellenszenvet" váltott ki belőlem, hogy vége lesz, mielőtt elkezdődött volna? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja ismerkedek egy sráccal, többször találkoztunk. Természetesen szóba került a szex is. Kiderült, hogy ő igencsak oda van a popsiszexért, havonta akár több alkalommal is. Én akkor nem mondtam rá semmit, meg valahogy nem is zavart. De azóta folyamat ezen jár az agyam. Jó nekem sincs különösebb bajom vele, de azért havonta többször?! Azért lehetnek káros hatásai stb.És kezdem azt érezni, hogy ez nekem így nem lesz jó. Az agyam egyik fele azt mondja, hogy nem, nem, nem. A másik fele pedig, hogy nincs ezzel semmi baj.Amúgy meg nagyon szimpatikus, jól érezzünk magunkat együtt. Lányok! Ti belemennétek így egy kapcsiba, hogy végülis tudjátok, hogy mit vár majd el tőletek a srác? Lerombolhatja annyira az eddig kialakult képet magáról ezzel az egy kijelentéssel, hogy nem akartok tőle inkább semmit? Fiúk! Ti mit szólnátok hozzá, ha a lány nemet mondana, amikor sor kerülne a dologra, holott végülis szóltatok, hogy nálatok ez alap?

Nemet és kort írjatok. Csak normális válaszokat kérnék! Köszönöm.


2010. ápr. 2. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Fúj.Engem végleg lelombozna egy ilyen hapsi.fúj.
2010. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valszeg azért mondta ezt, mer neki fontos, és az elején akarta tisztázni. úgyhogy ha ebbe most belemész, később ne ríjj miatta :P egyébként meg lehet h te is élvezni fogod, nem?
2010. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én abban a pillanatban közöltem volna vele, hogy felejtős a dolog!!! Ha neki ez alap, nekem meg nem, keressen mást! 20/L
2010. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg csak megrántani akar a srác. Már nem azért, ha én nekem komoly kapcsolat kell, akkor nem az análszexről fogok a csajjal beszélgetni. Mert akkor megismerni akarom, nem pedig arról tudni hogy szeret-e lovagolni. Az majd ráér akkor ha komolyabbra fordul a dolog.
2010. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem Zolinak hívják a srácot véletlenül???


Tegyük fel, h a helyedben vagyok...

Ha már az elején tisztáztuk (volna) a dolgokat, akkor én az elején megmondtam (volna), h nekem nem okés, vagy h én mit gondolok róla, mert sztem ez így fair. Ha nem mondtam (volna) egyértelműen, h ellene vagyok, akkor biztos összejönnék (összejöttem volna) vele...

Viszont ha nem volt megbeszélve előre, h ki mit hogyan szeret, akkor később kell megállapodni, kompromisszumot kötni.

24/L

2010. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én pasim is szereti az anált, de nem jelentette be ezt az első randin:D Fél év után mondta, hogy megpróbáhatnánk, ha én is akarom, de nem kötelező. Nem is értem ezt a "mit vár majd el tőled"-et. Semmit nem azért kell egy kapcsolatban csinálni (szerintem), mert elvárják tőled, hanem mert te is akarod..
2010. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem Zolinak hívják!

Nem az első randin közölte a dolgot. Azért írtam, hogy nekem sincs bajom vele és mondjuk néha lehet is, de nekem kicsit fura ez havonta többször. Nem úgy mondta, mint aki elvárja, meg kötelező. De gondolom, azért nem mondhatnám azt mindig, hogy nem. Alapjában véve nincs gondom az anális szexxel, csak ez a gyakoriság, ami kicsit zavar.

2010. ápr. 2. 09:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg meg kell vele beszélni, h te benne vagy a dologban, de reméled, nem akarja majd ilyen rendszerességgel. Hívd fel a figyelmét arra, h sok lány alapból ódzkodik a gondolattól, és még 1 alkalmat sem "adna meg" a párjának. :)
2010. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!