Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb baromság amit...

Mi a legnagyobb baromság amit ezen az oldalon tettek fel és olvastátok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kell úgy kenyeret sütni, hogy csak bele legyen, héja nem, mert nem szeretik a héját.
2017. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A micisapkás kérdés...
2017. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem is a kenyér, de ezerszer kiírták már, nem tudom, volt-e valaha igazi belőle.

Meg egyszer kérdezte egy lány, hogy más is szereti-e, ha el****z benne a párja. Írták neki, hogy ugye tudja, hogy attól terhes lehet, ő meg akkor hallotta először.

2017. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A tinik kerdesei:

Lehet-e halszalkaval fulet szurni mert ponty volt az ebed es a szulei nem engedik kifuratni

Lehet-e alkoholis filccel szempillat befesteni mert beszaradt a szempillaspiralja

Lesz-e baja, ha hibajavitoval festi ki a kormeit, mert feher lakkja pont nincs


Ennyi jut most eszembe :)

2017. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A sperma lenyelésétől lehetek terhes?

Miért zúg a macskám?

2017. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta a tag hogy mitévő legyen esti házibulin van és régóta kell pissantani és gyurmáznia .A tippeket amiket írtak kemény volt , ő közvetítette a pillanatnyi helyzetet . WC egy van de az előtt sor áll . A fürdő is tele van és a zuhanytálcába nem fossantana bele . Az erkélyről akart gittelni de azon is ténferegnek . Bement minden szobába ,egyik nagy cserepes óriásnövényt megtrágyázta . Nem volt szenyó mert kitárta az ablakokat . Majd újabb roham után bejutott egy másik helyiségbe ahol félrészegek durmoltak . Ott felhengerítette a perzsaszőnyeget és beterítette bélsárral a parkettát , aztán viszontlátásra és ráterítette . Itt is kiszellőztetett . Érdekes lehetett mikor ezt felfedezik és a részeg alvókat faggatják ugyan ki tette közülük ... Ez egy mókás kérdés volt annyiban volt baromság .
2017. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
A zugos macskasat en is olvastam! :)))
2017. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A templom csávós kérdés.
2017. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a címe a dalnak?

Itt a dallam:

"Tüütürű türü tü tü dá di di dá..."


Már vagy 3x olvastam hasonlót... :D

2017. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én egy ideje gyűjtöm a jó kérdéseket egy word fájlban :D Igen, ezek mind valódi kérdések, bár némelyik törölve lett, mert szét lett trollkodva szegény kérdező.


"Szerintetek azért nem kaptam meg az állást, mert azt mondtam, hogy alkalomadtán ki szoktam éjszaka feküdni az út közepére?"


"Illik-e rózsaszín elefántot adni nászajándéknak?"


"Ha valaki postán levelet, vagy csomagot küld másik kontinensre, azt ki és hogyan viszi el oda messzire? Mondjuk az amerikai kontinensre küld valaki egy csomagot, egy csomag miatt valaki el fog utazni Amerikába hogy elvigye? Vagy hogyan működik ez?"


"Szerintetek hol lehetne biszex szobafestővel találkozni?"


"A törökök itt voltak 150 évig nem rég tanultuk. De ez hülyeség hisz 150 évig nem él senki meg ha már 100 évesek azokat már csak le lehetett volna győzni, de kizárt hogy addig éltek volna, vagy igen?"


"Mi lenne pontosan az a külföldi zene címe amiben ez hangzik el JUHU JÉHU JUHU JÉHU?"

(erre konkrétan megkapta a választ, amit keresett)


"A melegek mit esznek van kedvenc kajájuk? Nem tudom mi az az étel amit felszolgálhatnék 2 melegnek."


"Ha napi 2xer kiverem, attól nőni fog a péniszem vagy zsugorodni a kopás miatt?"


"Illetlenség egy csövesnek úgy köszönni, hogy cső?"


"Szülnétek csak azért harmadik babát, hogy mózeskosaras babakocsija legyen? Az első 2 gyereknek nem volt mózsekosaras babakocsija, és sajnálom, hogy kimaradtam belőle. Most viszont azt vennék, ha lenne mégegy baba. Szülnétek azért?"


"A pasim egy barátnőmet kérte meg hogy kérdezze meg tőlem, mikor a akarok csókolózni. Ez jó vagy rossz jel? Ja, és nem tudom mit mondajk rá."

2017. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!