Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak ilyen beteg...

Miért vannak ilyen beteg gondolataim?

Figyelt kérdés
Néha olyan dolgok jutnak az eszembe hogy csak ámulok rajta. Például beszél hozzám egy tök kedves ember és közben azt képzelem el hogy reagálna ha mondjuk csak úgy behúznék neki vagy leszúrnám/lelőném. Vagy ül mellettem egy férfi ismerősöm és magyaráz és azt gondolom mit csinálna ha dobnék az arcára egy puszit. Vagy hogy hogyan lehetne elkövetni a tökéletes rablást/gyilkosságot/garázdaságot? Másnak is vannak ilyen beteg gondolatai?
2017. ápr. 19. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert el vagy akadva egyéb dolgokban és frusztrált vagy.
2017. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy egyedül. Én pl. néha késztetést, hogy a szembe jövő biciklist leüssem a bicikliről vagy embereket lerúgjak, vagy baseballütővel szétverjek dolgokat. Előfordul olyan is, hogy teljesen érthetetlen módon magamban trágárul beszélek, szidalmazok embereket, miközben velem kedvesen beszélnek. Ez a rossz én, utálom, megvetem, de ez is én vagyok, és nap, mint nap legyőzöm ezt az énemet, úgyhogy tettelegességig sose jutok el.
2017. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló gondolataim, de én mentálisan beteg vagyok.

Nem valószínű, hogy te is, inkább csak frusztráció, vagy egyszerű kíváncsiság. Szerintem nincs ok aggodalomra.

2017. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Én is hasonló vagyok, csak kicsit durvábbakat szoktam.

Volt amikor kiterveltem pontosan hogy fogok egy boltból ellopni valamit, illetve hogy édesanyám arcát hogy reszelem le sajtreszelővel.

Pont tegnap álmodtam azt, hogy két barátom torkát elvágtam egy késsel, mert haszontalanok voltak.

2017. ápr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyeneken gondolkodni :D Meg mint látom, mások is, szóval valószínűleg nincs semmi mentális betegséged, nyugi :)

Én amúgy legtöbbször olyanokról fantáziálok, hogy pl. mit csinálnának a környezetemben lévők, ha kiugranék az útra egy autó elé. Meg hogy túlélném-e, ilyesmik. Meg nekem is szoktak lenni néha ilyen gondolataim, hogy mondjuk amikor ülök a buszon és meglátok egy helyes pasit, hogyan reagálna, meg mások is körülöttünk, ha simán felállnék, odamennék hozzá és lesmárolnám xD

2017. máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
JELENTSÉTEK!!!!
2017. máj. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. máj. 14. 14:11
 8/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ez a 6-os pondró megkeresett privátban és elkezdett gyalázni.
2017. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont a legfontosabbat, a hsz.-em utolsó mondatát nem vette figyelembe, de gyűlölöm az ilyen személyeskedő féreg embereket.
2017. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy túl feszült vagy! Vagy tudat alatt van valami konfliktus az életedben.
2017. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!