Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyerekkorom óta vannak ezek a...

Gyerekkorom óta vannak ezek a furcsa szexuális gondolataim. Kapcsolatban élek, de már fiatal, kiskamasz korom óta azon jár az eszem, hogy milyen lehet egy fiatal fiú szüzességét elvenni. Valami gond van velem? Beteg vagyok? Netán pedofil hajlamu?

Figyelt kérdés

Sosem éltem ki, még akkor sem ha tudom hogy 14 éves kortól nyugodtan kereshetnék egy szűz, meleg kisfiút. de én nekem ez nem megy. viszont ez egy hatalmas szexuális turn on számomra, sőt, amikor szeretkezem a párommal, akkor is az aktus végén erre gondolok, hogy egy fiatal fiúnak veszem el a szüzességét, csak így tudok elélvezni, habár az aktust, és a kezdeti izgalmat a barátnőmre gondolva élem át, de a végén mindig ez történik. nagyon rosszul érzem magamat emiatt. mi lehet a baj velem? van megoldás? nem akarom a barátnőmet megbántani. szeretnék vele élni, és gyereket is akarok tőle. Kiskamasz koromban kezdődtek ezek a gondolataim, akkor még korombeli fiúra gondoltam, egyik osztálytársamra konkrétan, hogy elveszem a szüzességét. majd elkezdtek tetszeni a lányok, csajozni kezdtem, de nem ment ki a fejemből ez a dolog azóta sem.


25f



2013. jún. 4. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Csak nehogy fiad szülessen...
2013. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
az ember az anyjával, és az apjával, ugyanúgy a gyerekeivel sem akar szexuális kapcsolatot! ez így van kitalálva, és ez így jó....
2013. jún. 4. 16:50
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

"az ember az anyjával, és az apjával, ugyanúgy a gyerekeivel sem akar szexuális kapcsolatot! ez így van kitalálva, és ez így jó...."

Hát nem is normális, amikor egy gyereket molesztálnak... viszont az sem normális, hogy te ilyenekre gondolsz... szóval én inkább nem szeretném, hogy fiad szülessen...

2013. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

A kérdésemre is tudsz választ adni? mert konkrétan leszarom hogy akarod e hogy fiam szülessen vagy sem :)


(halkan jegyzem meg, molesztálás 14 alatt van, utána ha kölcsönös beleegyezéssel történik bármi, az teljesen törvényes, és legális. molesztálni soha nem akartam senkit...)

2013. jún. 4. 17:01
 5/25 anonim ***** válasza:
37%
Jaj, bocsánat :) A lényeg lemaradt: Igen, egy aprócska gond van Veled, BETEG VAGY! :) Remélem így már megfelel :))) Puszika ;)
2013. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
74%

Hát ennyi megértő embert egy rakáson komolyan!!!Véleményem szerint akkor lenne ez beteg dolog,ha nem látnád be azt,hogy természetesen nem normális amire gondolsz.Nekem is voltak olyan gondolataim sex közben,amiről tudom,hogy gáz lenne megtenni,és nem is fogok.De ha arra gondolsz,és attól jobb neked,hát istenem.Ezért még senkinek nem esik bántódása.Max. a barátnődnek,ha elmondanád.Szerintem inkább ne feszegesd neki a témát.Nem feltétlen kell mindenről tudni a másiknak,és szerintem tönkre menne a kapcsolat is.

31n

2013. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ez igaz. szerintem sem fogom elmondani. neked milyen gondolataid vannak? kb ilyen gázok? amúgy csak 1 ember irkált ha megnézed... de ő sokat, és feleslegeset :D


még mindig az a fiú van a fejemben, úgy ahogy volt 13-14 éves koromban. na jó nem mindig ő, de ha rá gondolok megy a legkönnyebben. gondolkodtam már miért van ez, de nem jöttem rá. talán a uszodában amikor öltöztünk és sokat néztem a testét a zuhany alatt, meg a popsiját? nem tudom, de ezzel az erővel a többieknek is így kellett volna járniuk...

2013. jún. 4. 17:39
 8/25 anonim válasza:
80%

Szerintem szimplán beleestél abba a fiúba 14 éves korodba és még mindig nem tudtad elfelejteni. De neme azt mondom, hogy attól még nem szeretheted a barátnődet (és akikek előtte voltál)

Addig nincs semmi baj veled míg fajul addig, hogy agy fut megerőszakolsz. 16/L/bi

2013. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
A szexuális aberrációknál előfordul, hogy valamilyen fiatalkori sokkhatásra vezethetőek vissza. Ez nem betegség, csak valamilyen korábbi csúnya dologra adott érzelmi válasz, ami rögzült. Ha meg tudod fejteni az okát, lehet, hogy meg tudod szüntetni, vagy legalábbis megtanulod kezeli ezeket a fantáziákat. Én azt javasolnám, hogy menj el egy pszichológushoz, és kérd meg, hogy valahogyan bontsa ki neked, hogy miért is vágysz erre. A pszichológus szótól sokan félnek, mint a tűztől, de nem kell. Ártani nem árthat. Még abban is tud segíteni, hogy a barátnőddel mit és hogyan ossz meg ebből, ha egyáltalán. Sok szerencsét!
2013. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
köszönet, de pszichológushoz 1000 és 1 % hogy nem megyek evvel.
2013. jún. 4. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!