Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy idegbeteg ember?

Milyen egy idegbeteg ember?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságai vannak? Mik a szokásai? Hogy reagál a dolgokra? Hogyan lehet kezelni?

2016. jún. 29. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudatos életre kell nevelni.

Idegbetegségfüggő.

2016. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy barátom, nagyon jófej és sokmindenről lehet vele dumálni, néha amikor összegyűlik benne a stressz, akkor örjöngeni kezd, ordibál és nagyon ilyesztő tud lenni, de ez ritkábban fordul csak elő, amúgy nem remeg egész nap, és a gondolkodása is pozitív, ő idegbeteg?
2016. jún. 29. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Az "idegbeteg" eleve nem megfelelő megnevezés. Inkább sértésként hat, így kérlek ne használd, főleg ne a barátod előtt!

Inkább stresszkezelési, esetleg dühkezelési problémái lehetnek.

2016. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Kezelni pszichológus meg pszichiàter tudja.


"idegbeteg" is többféle van, személyiségzavarok, skizofrénia, valamelyik beteg agresszív, valamelyik csinál valami hülyeséget, majd később elfelejti, valamelyiknek paranoiái vannak és beképzel dolgokat, elmosódik a valóság és a fantàzia.

2016. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Sokféle idegbeteg viselkedés van. Ez is egy.

Nálam ez kizáró ok lenne egy barátságnál sőt kevesebb is az.

2016. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én apám is egy idegbeteg állat. Alig várom, hogy megdögöljön! Teljesen megnyomorította lelkileg anyut is és engem is! Sajnos az idegbetegsége miatt nem járhatott soha hozzánk SENKI, így nem is nagyon tudott kialakulni szociális kapcsolat más emberekkel. Mert az ő hülye idegbajoskodását, bekattanását kellett tűrni. Tönkretette az életemet, az én idegeimet is! Antiszociális ember lett belőlem. Természetesen férjhez menni sem tudtam emiatt. Hogy az ilyen ember minek nem döglik meg már gyerekkorában?
2020. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!