Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdhetnék az öcsémmel?

Mit kezdhetnék az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Öcsémmel lakok, 21 éves. Dolgozni nem akar, vagy nem tud, suliba nem akar járni, semmit nem akar csinálni, csak játszik a gépen. Hiába keresnek minden boltba, gyárba, akárhová embert, ő azt mondja, neki nem válszolnak. Mar azon is gondolkoztam, hogy be kéne "dobnom a mély vízbe", hogy költözzön külön, hátha akkor felnőtt férfiként fog viselkedni. Rokonok nincsenek, vagy meghaltak vagy kulfoldon vannak, az nem opcio.


Koszi a tippeket!;)


2017. ápr. 20. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem válaszolnak a jelentkezésekre.

Ha meg igen, az alapján szűrnek, hogy ki vállalja el kevesebbért.

Budapesten laktok?

Terve nincsen a fiúnak?

Mi szeretne lenni?

2017. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Űlj le vele beszèlgetni, hogy komolyan el kellene mennie dolgozni. Mond el neki, hogy nagyon nehez fenn tartani másod magad, segítsen be, legalább pár óra munkára legyen hajlandó. Ha ez sem segít, akkor mond neki, hogy költözzön el, álljon meg a lábán. Ha, pedig nincs szíved, akkor ne vegyèl otthonra kaját, hadd èrezze hogy nincs pènz, nem tusod eltartani
2017. ápr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Es akkor mibol el? Te fizeted a lakas minden koltseget egyedul? Es az etkezeset is? Mibol futja neki szamitogepre meg internetre, jatekokra ha nem dolgozik? Mibol ruhazkodik?

Ha ezeket a terheket (lakas fenntartas, etel, stb) egyedul viseled, akkor jogos a kerdes, de nem tudom mit kezdhetnel vele.

Zard el a penzcsapot minden lehetseges modon ahogy tudod, es "rugd p...csan" (igy kepletesen) hogy huzzon el, vagy huzzon el dolgozni, mert Te, mint testver, nem vagy koteles a 21 eves felnott testvered eltartani.

Ha van valahonnan vmi bevetele, es kiveszi a reszet a koltsegekbol, akkor nemigen van osztonzo ero...

2017. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, első körben akkor szüntesd meg a netelőfizetést és zárd el előle a számítógépet kulccsal, ha szükséged van rá. Nem muszáj otthon számítógép.
2017. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen voltam 28 éves koromig, addig élősködtem szüleimen, akkor 1 éven belül mindketten elmentek... én számítógépes játék függő voltam és füveztem is... 6 hónap kellett, hogy úgy eladósodjak, hogy el kellett adnom a lakást... örültem 9millióval a zsebemben azt hitttem enyém a világ... újabb 6 hónap múlva már az utcán voltam... vicces de ott is 6 hónap kellett, hogy talpra álljak... azóta van család, gyerekek... "normális" életet élek... de amíg mindent a seggem alá tettek meg nem moccantam volna...
2017. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Hova lett 9 millió 6 hónap alatt?:-o

Abból 7-8 évig meg lehet élni.

2017. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!