Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelmi csalódás után hogyan...

Szerelmi csalódás után hogyan kezdhetnék új életet?

Figyelt kérdés
Más lánnyal van, már jó ideje. Bánt, fáj, és szeretnék új életet kezdeni, amelyben ő még csak a gondolataimban se legyen jelen. De nem tudom, hogyan. Most kb.1 hónapig még egy környezetben vagyunk, aztán nekem kezdődik az egyetem. Addig is mit tegyek, a barátnőimnek sosincs idejük rám... egyedül vagyok egy faluban... mit tegyek...
2016. aug. 23. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
én is hasonló szituban vagyok, de nekem most az bevált, hogy újra ismerkedek srácokkal, de még semmi komolyat nem akarok, csak dumálni velük. túl sok szabadidőm lett hirtelen, én angolozni szoktam, mert az sohasem árt, többet mozgok, bicajozok, a kutyámat viszem sétálni, olvasok, youtube-ot nézek ilyen témában.
2016. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Foglald le magad mással, mozogj, beszélgess új emberekkel.
2016. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!