Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a prostikról?

Ti mit gondoltok a prostikról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 22:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9: Munkanélküli már biztos nem leszel :D
2017. ápr. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hapsiként találkoztam normálissal, meg nagyon bunkóval is.

Na a nagyon bunkót a mai napig nem felejtem el. Azt sajnálom, nem volt nálam valami, amivel a stricijének szétüthettem volna az agyát.

A r...anc meg ott szemétkedett velem a szobában. Aztán kérdés, a többi lotyó ugyanebben a helyzetben hogy viselkedett volna? Lehet, csak a körülmények miatt tűnt bűbájosnak némelyik, mert ki volt szolgáltatva.

Semmi különös, tipikus átlag nők, mint a többi.

Az alapelv mindenütt ugyanaz, ki ezért, ki azért.

Belegondolva....elég szar lehet nekik öregebb korukra belenézni bárki szemébe is. Bár megteszik, de nem kell pszichomókusnak lenni, hogy tudja az ember, mi a képlet. Mi volt...

https://www.youtube.com/watch?v=SZMzh8uDJEc

2017. ápr. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan olyan nők, mint a többi. Éltem közöttük. Sokkal beszélgettem, elég sokat. Volt aki önként, az anyagiak végett, volt akit rózsaszín köd közben vitt bele a barátja, volt akit családja, egyszerűen eladott. Különböző életek, de mind érző ember. Ugyan úgy, mint másoknak, nekik is meg vannak az érzelmeik. Az más, hogy ebből, kinek mikor mit is mutatnak. Mivel, a pasik jó részének szüksége van rá, ezért voltak, vannak és lesznek is.
2017. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Megválaszolták a kérdést a prostik. Ahogy látom van itt jó pár.
2017. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
60%

A mai világban sokszor ezerszer jobb egy prosti mint egy elkényztetett apuci kislánya. Egy prosti legalább őszinte és elmondja mit kér a szolgáltatásért, míg ha van egy ribi nőd az levesz kocsival pénzzel és még meg is csal.

Gyerekkori barátom gyakran jár hozzájuk és több őszinteséget kap mint sok lánytól egy szórakozóhelyen.

2017. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 lutaker válasza:
32%
Bizony én sexmunkást vennék feleségul,mert szerintem sokkal husegesebbek tudnak lenni,mint mások!
2017. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el őket. Nem csak a tenyerüket tartják, hogy "jaj, há' nincs egy pár forint aprója?", hanem tesznek is valamit azért, hogy pénzt kapjanak. Szolgáltatást nyújtanak, ami szerintem egyáltalán nem könnyű. Bár nem értek hozzá.

Az már nem az ő szégyenük, hogy prostinak lenni megbélyegzést jelent. Nem a prostituáltak, hanem a vendégek tartják fenn ezt az üzletágat. Mégis: a vendégeket nem ítéli el senki, mert ők nyugodtan eltitkolhatják az egészet.

2017. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De a vendégek, akkor jót tesznek, hogy fenntartjàk.
2017. ápr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy meglepően normális, és értelmes lányok dolgoznak így, legalább is lakáson, mert útszélivel még nem találkoztam.

Jóval reálisabban látják a világot, és talpraesettebbek mint egy büfészakos "hercegnő".

Ha nő lennék és jól néznék ki, én is kipróbálnám, hiszen jobbnak tűnik mint rohasztani a seggem éveken keresztül egy alacsony színvonalú tipikus magyar felsőoktatási intézményben, majd az elnyert WC papírral ESETLEG ha szerencsém van, feleannyit keresni naponta, mint amit ezek a lányok ÓRÁNKÉNT keresnek...


Mellesleg nagyon sok a "nemhivatalos" prosti (sugarbabyk, és a pasi egzisztenciára koncentráló nők), sokkal több mint a bevallott prosti, akik sunyik, gerinctelenek. Az igazi prosti legalább megmondja mi mennyi, és kész tények elé állít, ŐSZINTE...


Ja és sok lakásos prosti összeköti a kellemest a hasznossal, és nincs "uruk" hanem egyedül, vagy a kolléganőjükkel dolgoznak (inkább csak bérelnek lakást közösen)...

2017. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!