Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok a prostikrol?

Figyelt kérdés
Vagy örömlányokról?

2013. okt. 17. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ő életük, az ő dolguk ha van hozzá gyomruk...


Szomszédomban volt luxus ribi*zli, szállodákba járt meg volt transzvesztita fiatal srác...egyik sem zavart jóban voltunk pátyolgattam a lelküket ha kellett de én akkor sem tudnék ilyet tenni. Ehhez olyan személyiség kell ez nem megy mindenkinek akkor sem ha szarban van.


Én voltam fél lábbal az utcán és mehettem volna prostinak de inkább elmentem takarítani, meg közmunkára.


A többség azzal jön, hogy egy kicsit összeszedi magát és kilép. Ugyan! Amíg ki nem öregszik csinálja. Elvétve ugrik ki egy-kettő. Nem ez a jellemző.


Sosem kerestem sokat de legalább nem kell elviselnem mindenféle gusztustalan palit és bele tudok nézni a tükörbe.


Ehhez pofa kell és gyomor meg egyfajta erkölcsi szint. Ki, mit hoz otthonról már ha volt otthona valamikor.

Ennyi.

2013. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyáltalán nem ítélem el a szexmunkásokat.
2013. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem itelem el oket.
2013. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az ő életük, azt csinálnak amit akarnak. biztos megvan rá az okuk (legalábbis ők ezt gondolják).
2013. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy vannak!:)39/F
2013. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!