Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a jókat akarják eltaposn...

Miért a jókat akarják eltaposni aki nem árt senkinek?

Figyelt kérdés
Bármelyik emberről beszéljūnk egy bizonyos mértékben benne van a gonoszság mert tiszta jóságos ember aki még soha életébe nem tett rosszat a másikkal olyan nincs.Viszont azt tapasztalom hogy akik jók tehát szelídek,visszafogottak,tisztelettudók,nem kicsapongók,nem ártanak szándékosan embertársaiknak,a jóra törekszenek hogy másnak is jó legyen ne csak maguknak tehát jóindulatùak.Ezt a réteget látom a legjobban hogy elakarják nyomni,taposni őket.Akiket ilyennek ismertem azokat ált.mindig attrocitás ért pl volt egy csupaszív tanárnőm akit szegényt mindig az fogadott a táblán hogy bálna meg még hasonlók,undokok voltak vele a többiek és közbe azon gondolkodtam hogyha jó hozzánk miért csinálják ezt vele.Aki szemétkedik mindig az ússza meg aki agyontapossa a másikat,az ártatlant?Ezen a világ ameddig nem lesz vége már sosem fog változtatni?"Az erősek a gyengék vérét szívva maradnak előnyben?"Ez mindig is igy volt igy van és igy lesz de ez igazságtalan és undorító!:(
2017. ápr. 21. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van, én harmincon túl sem tudom ezt megemészteni, de próbálom nem mutatni. Amikor rajtam is látják, hogy kedves vagyok, előzékeny, akkor egy idő után betámadnak...szóval most már inkább mogorvának mutatom magam.
2017. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos a legjobb kijelölni a határainkat msokkal szemben,hogy tudják hol ahelyük.Tapasztaltam én is bizonyos "barátokkal" minél segitőkészebb,figyelmesebb voltam,ők annál nagyobb szabadságot engedtek meg maguknak,hogy tiszeteletlenek legyenek velem szemben.Az ilyeneket amennyire lehetett kiiktattam az életemből.Nem is voltak igaz barátok soha csak eljátszották meg végül a bizalmamat is.
2017. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mai napig átélem ezt. És mai napig rosszul érzem magam ezért, persze azért küzdök ahogy csak tudok. Valahogy mindig olyan emberek találnak meg akik hülyének néznek, lekezelőek, persze ők azok akik vígan élik életüket, míg másnak jobban megkell küzdenie a dolgokért. Ha pedig visszaszólsz te vagy a bunkó...meg jön a mit képzelsz magadról... vagy a képedbe röhögnek. Olyanokat tudnak mondani, hogy napokig, hetekig ideges vagy miatta...Ma már próbálom figyelmen kívül hagyni, ha valaki ilyen...vagy egyszerűen elkerülöm ha lehet...
2017. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy valaki szemetūl viselkedett velem de énmég annak ellenére is kedves voltam vele mosolyogtam rá és végūl ezzel úgy zavarba hoztam hogy még ő szégyelte el magát.
2017. ápr. 21. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak a főcímre válaszolva:

Pont azért, mert jóhiszeműek vagyunk, mindenkinek hiszünk, segítünk, ezért szeretnek sokan eszköznek felhasználni minket, a saját céljaik eléréséért.

Igen, nekünk is van hibáink, hiába is akarunk jót, de vannak, akik úm. vadásznak ránk azért, hogy keresztbe tegyenek mindenhol, ahol csak tudnak, mert mi ilyenek vagyunk.

2017. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen eszköznek használnak másokat minden értelemben anyagi és lelkiértelemben is.Mert mondjuk az is a másik kihasználását jelenti ha csupán lelki szemetesládának használom
2017. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!