Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki senkinek sem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Én akárhol beszélgetek emberekkel,mindig megmondják,hogy én rohadtul ellenszenves vagyok.Szeptemberben lettem 9. osztályos,eleinte próbáltam jóba lenni az osztálytársaimmal,de visszautasítóak voltak velem.Az általános sulimban ugyanez volt...Szekálltak,bántottak,amikor meg visszaszóltam vagy visszaütöttem,akkor én voltam az idióta,amit el is mondtak a szüleimnek,akik nem álltak ki mellettem soha sem.Senki nem adott nekem igazat,mindig én voltam a rossz.Emiatt már egy ideje interneten próbálok hű társaimra lelni,de mindenki letilt,mondván,hogy nem akarnak velem többet beszélni,viszont senki nem tudja megindokolni,csak körül írja,hogy van bennem valami rossz...Érdekes dolog.Suliban is egyszer már előfordult,hogy a tanár a beszéde közben rámnézett és azt mondta: ,,miért nézel így,haragszol rám? Bántottalak én téged?''.Én meg csodálkoztam,hogy ez miről beszél...Mindenki azt mondja,hogy gyilkos tekintettel nézek rájuk,pedig nem vagyok rossz hangulatban sem,nem tudom honnan szedik ezeket.És tök rossz,hogy furának néznek,neten is taszítom az embereket.Ha meg valakinek szimpatikus vagyok,akkor rövid időn belül elérem az ellenkezőjét,nem tudom hogyan...Mi lehet a gond?
2017. márc. 18. 15:13
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom miért, de velem is ugyanez van. Ok nélkül utálnak az emberek.
2017. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
xard le őket....foglalkozz magaddal meg akik kedvelnek azt csá...nem kell minden bu..nak megfelelni.
2017. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kettes,nem kedvel senki,pont ezt írtam... :D Csak magammal tudok foglalkozni,de hát folyton vitatkozunk.
2017. márc. 18. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahh, pont minap gondolkoztam én is ezen.


"miért nézel így,haragszol rám? Bántottalak én téged?''.Én meg csodálkoztam,hogy ez miről beszél"


Ugyanez megtörtént többször is.

Amúgy én is meg van egy barátnőm is, akik nagyon magunknak valók vagyunk, többször odajöttek már buliban is srácok " jajj miért vagy ilyen szomorú" pedig csak néztem ki a fejemből, szorongatva az italomat. De volt olyan, hogy nekem támadt adott srác, hogy " na rajtad látszik, hogy az egész világgal bajod van". Pedig csak néztem akkor is. :D

Ha meg kedves próbálok lenni, akkor azt furcsállják.

Ahogy látom, a te szüleid sem támogatóak nagyon, az is betesz ilyenkor az embernek. Meg melankólikus alkat vagy, nem?


Sajnos meg kell tanulni ezzel élni és felvértezni magad,

a fő, hogy soha ne add ki a legbelső félelmeid (ez ügyben sem), mert sajnos sokan visszaélnek vele, vagy csak furcsállnák és még jobban megbélyegeznek.


Én társkeresőn találtam megfelelő párt, mondjuk ő mindenkinek szimpatikus, viszont nem szereti az embereket. :D

2017. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát,4-es,jó Neked. :D Legalább nem vagy egyedül. :P
2017. márc. 18. 15:46
 6/9 AliceGamer ***** válasza:
46%

az hülyeség,hogy senkinek se vagy szimpatikusXD

nálam is előfordult,hogy megkérdezték miért nézek ilyen csúnyán,pedig csak nézetem ki a fejembőlxDalapjáraton mosolygós,barátságos vagyok,de amikor alapból nincs elfoglalva az agyam,akkor felveszem a "ne szólj hozzám" fejet...

Mi lehet a gond,nem tudom,de azt igen hogy jön egy sablonos dumaXd

próbálj pozitív lenni,és mosolyogni:)tudom ebben a hülye világban nehéz,de nem lehetetlen..ezzel egy jobb kisugárzást mutatsz,és az emberek is közeledni fognak(nálam legalábbis ez volt)

Neten viszont ötletem sincs hogy lehetsz "ott is taszító"

2017. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valakivel akarsz beszélgetni, nekem nyugodtan irhatsz, kérdező ^^ Nekem is hasonló problémám van amúgy, mindig azt kérdezgetik tőlem, hogy mi a bajom, haragszom-e rájuk, meg ilyesmi, amikor egyszerűen csak elbambulok és semleges arcot vágok :D Vagy pl. a barátnőim minden reggel, mikor bemegyek az iskolába, azzal fogadnak, hogy jó fáradtnak tűnök, még akkor is, ha egy fél napot átaludtam :D És általánosban engem is cseszegetett egy pár évig néhány osztálytársam, és amikor egyszer megkérdeztem az egyiket, hogy amúgy mi bajuk van velem, az volt a válasza: Mindig csúnyán nézel. Hát okay..:D
2017. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt/van, mikor megkérdeztem, hogy miért nem akarnak barátkozni velem, annyi volt a válaszuk, hogy "mert furcsa/ijesztő/komoly/antiszociális vagy", holott egyáltalán nem. :D Mostanra sikerült találnom 4-5 embert, akikkel megvan a kölcsönös szimpátia, szóval szerintem kizárt, hogy senkinek ne legyél szimpatikus, lehet csak még nem találtál rá a megfelelő emberekre.
2017. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Létezik mert énse bántok senkit és engem se szeretnek.
2017. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!