Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most azt jelenti, hogy utál?

Ez most azt jelenti, hogy utál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú aki szinte láthatatlannak néz engem vagyis én úgy érzem magam. A barátnőmmel sétálok a suliba és az a fiú odajön hozzánk, köszön a barátnőmnek és elkezd vele beszélni, mint ha ott se lennék. Ma is sétáltam egy másik barátnőmmel és befurakszik közénk köszön a barátnőmnek aztán elkezd vele dumálni :(

Amúgy minden lánnyal tök jól kijön csak úgy látszik, hogy engem nagyon nem bír. De komolyan bármelyik barátnőmmel vagyok nem köszön nekem csak a másiknak. :(

Ez szerintetek mit jelent?

előre is köszi a válaszokat.



2017. ápr. 21. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet, hogy rossz kategóriába tettem :/
2017. ápr. 21. 21:54
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj biztosra abban, hogy utál. Egyszerűen kezdj el vele beszélgetni, barátkozz! Mert így nem tudhatod, hogy valóban nem-e bit. Vannak olyan helyzetek, amikor nekünk kell kezdeményezni a beszélgetést. Lehet azért nem vesz észre, mert túl visszahúzódó vagy, és szótlan, már a leírásod alapján gondolom.
2017. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen ezt jól látod.. nyitnék felé meg minden, de lehet, hogy talán bejön nekem. Talán egy kicsit :D

És így pláne nem szoktam hozzászólni....:(

Egyszer amikor kettesben voltunk megkérdezte, hogy én miért utálom őt, hogy miért vagyok vele ilyen(?).

ezt pontosan nem értettem, hogy milyen is vagyok vele.

2017. ápr. 21. 23:02
 4/5 anonim válasza:
63%

Figyu az alapjan amit leirtal azt hiszi, hogy utalod ez a kivaltoja mindennek. Mivel lehet hogy neked bejon azert nem beszelsz vele es en megertem hogy azt hiszi hogy utalod de beszeld meg vele hogy nem utalod? Es akk hozzad fog szolni. Ja es ne felj tole nem fogja letepni a fejed nem kell a ferfiaktol/fiuktol felni.

Sok sikert.

13F

2017. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy bunkó talpasparaszt, nem kell vele foglalkozni. Amikor ilyen van, nyugodtan pattanj le onnan. Neked is jobb így. Szörnyű, hogy már fiatalon valaki ekkora büdös nagy tirpák legyen..
2017. máj. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!