Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már rám se néz, azt jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már rám se néz, azt jelenti, hogy utál, és már nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit novemberben lesz 1 éve,hogy ismerek. Elég bonyolult ez a dolog ami köztünk van/volt. Nem jártunk és nem is járunk,inkább csak tetszünk egymásnak (eddig úgy hittem) és egy csókon kívül más nem is volt,de ez se mostanában történt. Annyi a lényeg,hogy mikor először láttunk egymást,a fiú nagyon is nézet,szinte már kellemetlen volt,ahogy bámul,mindig mosolygott mikor meglátot,szinte ragyogott a szeme,mivel másodállásban boltosként dolgozik,így mindig mindenből a legjobbat adta,még pénzből is a fényesebbet/ropogósabbat adta,talált rá alkalmat,hogy a kezemhez érjen,és volt mikor simogatta is és fogta és ez mindig így volt,akárhányszor találkoztunk. Ő "kezdett ki" velem,én nem akartam még szóba állni se vele ,mindent amit az előbb írtam ő kezdeményezte,ő csókolt meg én meg engedtem mert akartam,és ha még burkoltan is de találkára hívott. Nekem tetszik ez a srác nagyon is,beleszerettem ....de mivel rosszkor ismertem meg, és amúgy is tiltott számomra így inkább sose engedtem közel magamhoz(amit egyszer meg is jegyzet-amin meglepődtem. Nem tudtam,hogy közel akart hozzám kerülni és azt se tudom hogy értette)és csúnyán beszéltem,viselkedtem vele,sőt olyat is mondtam,hogy menjen el innen máshová dolgozni mert nem hiányozna senkinek se főleg meg nekem nem. De hiába mert nem hagyta abba. Aztán egyszer rákérdeztem,mi a szándéka,és mikor a tenyeremet simogatta azt ő élvezi vagy csak a jelentését akarja? De egyenes válasz helyett össze-vissza hordott mindent,nézett s mosolygott,aztán többszöri rákérdezés után azt mondta nincs szándéka. Akkor azt mondtam hagyon békén és ne csinálja ezt többet.

Azóta nem is nagyon találkoztunk hosszú ideig. Majd úgy alakult,hogy láttunk egymást. Nem nagyon beszéltünk csak amennyit a vásárlás miatt muszály volt,de ekkor is nézett,és mosolygott is,persze nem úgy mint ezelőtt de azért igen,és játszott is velem mikor visszaadta a pénzt . Mindig ide-oda húzogatta. Ezután megint hosszú ideje nem láttunk egymást de mostmár rám se akar nézni. Igaz,mikor nagy ritkán véletlenül összefutottunk én nem néztem rá de csak azért,mert fáj őt látnom,miközben tudom nem lehet az enyém . A múlt héten is volt és pedig ott álltam előtte de rám se nézett és ma is pedig ott állt meg előttem az autóval,én meg pont a kormány felőli oldalon ültem de inkább a másik oldalra nézett.


Már nem érdeklem őt? Utál? Vagy ő is csak azért nem néz rám amiatt én?



2013. szept. 23. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Orrodnál fogva vezetett,játszott veled ne fecséreld rá az időd.
2013. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebbe lehet vmi..
2013. szept. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!