Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórház jelenti a rendőrségne...

A kórház jelenti a rendőrségnek, ha egy nő bemegy olyan sérüléssel ami bántalmazásra utal?

Figyelt kérdés
Már rettentően fáj a fejem, tegnap este óta csak rosszabbodott, nagy duzzanatok vannak rajta,szedŭlök és alig tudok ébren maradni. Ha így bemegyek a kórházba, az jelzi a rendőrségnek a dolgot?

2014. ápr. 19. 16:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Most akkor megvertek, vagy neki mentél mondjuk az ajtónak.
2014. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A párom vert meg egy tárgyal
2014. ápr. 19. 16:45
 3/17 anonim válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Azonnal menj be a kórházba. MOST!

Agyrázkódásod, belső agyi sérülésed is lehet a k.va életbe már!

Remélem elküldted a p.csába azt a szemét, szar alakot és még fel is jelented.

Ha nem, mert blabla (bocsánat, de tudom milyen ez a helyzet) és mondjuk az anyagiak a probléma, akkor nyugodtan fel tudok ajánlani egy helyet egy időre, amíg rendbejössz.

(egy már nem bántalmazott nő)

2014. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
91%
Kórházba menni, feljelenteni! Ne gondolkodj.
2014. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Attól tartok, ha bemegyek a kórházba akkor ők tesznek feljelentést. Nem tétováznék, de van egy 3 éves kisfiam. Teljesen rá vagyunk utalva, a páromnál lakunk. A kisfiammal most ismerősöknél vagyunk, de nem maradhatunk sokáig. Ha feljelentem mehetünk az utcára.
2014. ápr. 19. 17:34
 6/17 anonim válasza:
91%
Szüleid, anyaotthon, kell hogy legyen valami megoldás. Nem veretheted agyon a gyereket meg magadat azzal az állattal.
2014. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Apukám börtönben, anyukámat nem ismerem. Rokonok nincsennek. 21 évesen egy kisgyermekkel nem tudok nagyon mit csinálni
2014. ápr. 19. 17:40
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ajj, ne feltűnősködj már itt. Még az este kiírt kamudat elhittem, jószándékkal válaszoltam is, de már túlzásba viszed, nyilván nagyon ráérsz így a tavaszi szünet alatt, ahelyett hogy a leckédet csinálnád. Ha te valóban az a felnőtt lennél, akinek beállítod magad, akkor egyrészt nem tudnál itt gépezni, mert az éjjel okozott sérülések miatt agyrázkódással fetrengenél az ágyban, másrészt lenne annyi eszed, hogy bemész a kórházba és közlöd, hogy nem emlékszel mi történt, de ellátásra szorulsz. Illetve az állítólagos ismerősöd már kihívta volna hozzád az ügyeletet. Na, kamumese bejött, most pedig találj ki újat, ne ezt az egyet cifrázd tovább. Jó szórakozást, legyél kreatív!
2014. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
91%

Az utolsó hozzászóló nem tudom hogyan győződött meg az általa feltételezettek valóságtartalmáról, de ha csak vaktában dobálózik, akkor rohadjon meg ott ahol van, mert ez egy súlyos életválság azoknak, akik átélik.


Kérdező: gugli: anyaotthon. És tűnés a kórházba.

2014. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 1. Nem azt mondtam, hogy haldoklok es fetrengek. 2. Az ismerősöm nem fogja kihívni az ügyeletet, mert ő nem fog bele avatkozni! Nem unatkozok, a kérdés arra szólt, hogy jelentik-e a kórházban a dolgot. Szerinted nem feltünő, ha csak úgy beálítok, hogy nem tudom mi történt?! Te viszont biztosan unatkozol, ha mások kerdesehez irogatsz, hogy kamu. Azért írtam ide, választ kapjak, nem kerek a rosszindulatú hozzászolásaidból, köszönöm.
2014. ápr. 19. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!