Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez azt jelenti hogy utál vagy...

Ez azt jelenti hogy utál vagy épp az ellenkezője és szerelmes lehet?

Figyelt kérdés
14 éves fiúról van szó,nem értem hogy miért viselkedik így velem..volt egy buli ahol nagyon jó fej volt és tudtunk normálisan beszélgetni és elmondta hogy tetszem neki én is elmondtam hogy ő is nekem de amikor suliba vagyunk akkor teljesen más ..nem vállalja fel amit gondol velem/velünk kapcsolatba ..dobál,fura beceneveket ad nekem amiket nagyon utálok,mindig próbál idegesíteni és amikor odahívom beszélgetni akkor nem hallgat végig nem veszi komolyan amit mondok és olyan mintha leszarna e mindenki szerint szerelmes belém és én már nem tudom hogy mit higyjek..kérlek segítsetek!!!!!
2014. ápr. 11. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Jampizik a haverok elott. Nem akar felvalalni elottuk,nem akarja hogy cikizzek,meg amugy is nagyon fiatal,ne foglalkozz vele.
2014. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mihály (S válasza:
mutasd meg neki hogy nem félsz menj oda mikor a haverjaival van és kérdezz rá hogy emlékszik-e arra hogy mit mondott a "bulin"
2014. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha mindig cseszeget téged akkor foglalkozik veled. Ha pedig foglalkozik veled, akkor az csak egyet jelenthet: ÉRDEKLED. Viszont az első válaszolónak igaza van. Nem akarja felvállalni, hogy ő beléd esett mert fél, hogy cikiznék őt az éretlen kis hülye osztálytársai. Túl éretlen még egy a fiú, ha azzal foglalkozik, hogy mások mit gondolnak. :) Ne foglalkozz vele, majd csak észhez tér. Ha meg nem, akkor meg így járt és te találsz magadnak egy jobbat. :)
2014. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2.-én már megpróbáltam mindent odamentem hozzá hogy mi baja meg hogy beszélgessünk de nem válaszolt arra amit kérdeztem meg nem vett komolyan de én biztos hogy nem fogok senki után futni szóval ennyi:)
2014. ápr. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!