Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal lányok! Ti mikről...

Fiatal lányok! Ti mikről szoktatok beszélgetni a barátnőitekkel és az osztálytársaitokkal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Háztartás,főzés,párkapcsolat,-szex,munka,pénz,időjárás.

De gyanítom,hogy nem az én korosztályomat "szólítottad" meg,mint fiatal.

22N

2017. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A baratnokkel barmirol. A pletykaktol kezdve a muveszfilmekig minden fele tema szobajohet nalunk.

Szimpla osztalytarsakkal altalaban az aktualitasokat beszeljuk meg.

17 vagyok.

2017. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Politika, suli, pletykak, szex, lelki dolgok, szerelmek, otthoni dolgok, "gyerekkor" (ilyen regi sztorik), tovabbtanulas, eletmod, fozes, takaritas, nagyszulok, egeszseg, kutyak, macskak, egyeb haziallatok, mindennapi dolgok, tanarok, munka, bulizas, szabadidos dolgok, konyvek, divat, sminkeles, masnemjuteszembe, stb mindenrol beszelgetunk... ez egy hulye kerdes szerintem. Osztalytarsakkal nyilvan nem olyan "melysegekben", csak ilyen felszinesebb dolgokrol, baratnokkel barmirol... meg a huvelygombarol is :D
2017. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársakkal általában olyan dolgokról, amik mindkettőnket érdeklik, vagy hallgatom a "főkolompos" áradozásait a k-popról és a koreai fiúkról.
2017. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Filmek, könyvek, élmények, túrázás-kirándulás, és az ehhez tartozó felszerelések, közéleti-politikai dolgok, stb.

Barátnőm horror film őrült (én már annyira nem), erről is folyik néha a témázás. De van, hogy direkt nagyon rossz filmeket nézünk meg, gagyi romkomokat, és röhögünk.

2017. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es azthiszem bírom a barátnőidet:DDD

Mi mindenről szinte a barátnőimmel. Néha fikázzuk a szerintünk szar sztárokat/énekeseket/filmeket/sorozatokat. Mindig elmondjuk hogy van e valami problémánk, vagy megkérdezzük egymástól, hogy mit fogunk csinálni az elkövetkezendő napokban. Együtt kibeszéljük azt akit utálunk.:D

Meg ilyenek..:)) Meg néha kitalálunk helyzeteket és elmondjuk,hogy mit csinálnánk olyankor.


Osztálytársaimmal csak akkor beszélek ha muszáj. Az általában tanulással kapcsokatos.

2017. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nagyon sokmindenről. pl. animék, japán, sorozatok, filmek, pasik, youtube videósok, politika, otthoni konfliktusok, könyvek, tanulással kapcsolatos dolgok, vallás, ilyesmi.


18/L

2017. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!