Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ennyire kozombosek es...

Miert ennyire kozombosek es utalatosak az emberek manapsag?

Figyelt kérdés
En 22 eves fiu vagyok. Igyekszem az emberekkel tisztelet tudo lenni, kedves, baratsagos. Akin tudok azon segitek es adakozok is a raszoruloknak,elhagyott kis allatokon is segitettem mar. Most en nem a "hostetteimrol" akarok zengedezni csak azt nem ertem, hogy az emberek miert nem becsulik meg jobban azt aki jolelku? Akkor vagy elismerve,ha adod a nagyfiut, ha nagykepu vagy, masokat atversz, rosszindulatu,ingyenelo vagy, csak bulizni jarsz, szorod el a szuleid penzet, fekteted a csajokat egymas utan stb. Igazsagtalan ez az egesz nem gondoljatok?Regebben en sem voltam egy szent mint ahogy most sem vagyok az, de minden aron a jo uton akarok jarni.Mindenkinek megvan a joga hozza hogy a ket ut kozul az egyiket valassza.En a jobbikat valasztom es van egy elkepzelesem arrol,hogy milyen eletet eljek majd,de megis ez van,hogy igy allnak hozzad,akkor amikor teljesiteni akarsz es mashogy akarsz elni mint a tobbseg.

#jolelku #kozombosek #utalatosak
2017. ápr. 22. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Csak gratulálni tudok neked, hogy igy állsz az élethez.Reméljük ez a felhajtás elõbb-utóbb befullad.Valóban felháboritó,ami zajlik a mai világban.
2017. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Az élet sosem volt igazságos, még ha a legegyszerűbb formáját nézzük is.. ott is a legerősebb marad életben. Ez nincs másképp az embereknél sem.


csak míg az állatoknál az ösztönből való cselekvés működik, addig nálunk megjelenik a hatalomvágy, uralkodni vágyás, irigység, bosszú, stb.


Én sosem értettem, hogy miért vágynak az emberke mások elismerésére. Sokkal egyszerűbb úgy élni, hogy teszem a dolgomat, ahogy látom, és kész. Ha jól teszem lesz elismerés.. de nem azért teszem, mert elismerésre hajtok!

2017. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat vegulis igaz,en nem arra vagyom,hogy korulrajongjanak az emberek,azert mert mas vagyok csak elegge egyedul erzem magam.Habar ez megint az en fejembe van,nem teljesen egyezik meg a valosaggal,a kornyezetem ezt mondja legalabb is.Nekem tunik ugy hogy a velem ellentetes vilagszemlelettel rendelkezo emberek boldogabbak es jobban elik eletuket.
2017. ápr. 23. 15:47
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Azt írtad, van elképzelésed arról hogy milyen életet élj! Csak gratulálni tudok!

A mai világban kevés ember van aki tudatosan megtervezi az életét. Az emberek valóban nagyon közömbösekke valtak. A Biblia szavai jutnak eszembe 2Tmótheus 3/1- 4.

Azt pedig tudd meg hogy az utolsó napokban nehezen elviselhető valsagos idők lesznek.

Mert az emberek önmagukat szeretők lesznek, penzszeretök, önteltek, gögösek, karomlok, szüleik iránt engedetlenek hálátlanok illojalisak természetes vonzalom nélküliek olyanok akik nem készek semmilyen megegyezésre rágalmazó önuralom nélküliek...

Ezek a tulajdonsagok most "az utolso napokban"jellemzöek az emberekre.


"Igazságtalan ez az egész nem gondoljátok?"

Nagyon, nagyon igazsagtalan!

A Biblia ezert irja, hogy ezek az "utolso napokra"jellemzöek,mert valtoztatni fog Isten ezen a helyzeten. Azt irja, hogy megiteli majd az embereket cselekedeteik szerint.

Azt hogy mikor teszi es milyen modon szivesen irok rola akar privitbe is. Ha nem szeretned tiszteletbe tartom.

2017. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!