Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért van? Mit tehetnék...

Ez miért van? Mit tehetnék ellene? Ti mit gondoltok erről? 17

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és gondjaim vannak az ember ikapcsolatokkak. Vannak barátaim ugyan, egy barati társaság, de amikor többen megyünk valahova azt valamiért nem szeretem. Rettegek attól,hogy kiközösítenek, vagy attól,hogy valamilyen hátsószándékuk lesz, valamint attól, hogy egymással jobban lesznek mint velem, és valamiből kihagynak,és ezt gyakran érzem is. Ez leginkább 2 emberre vonatkozik akikkel jobban vagyok mimt másokkal. Mindig az ját a fejemben, hogy mit gondolnak rólam, és hogy hogyan beszélnek rólam amikor én nem vagyok ott. És olyan mintha féltékeny is lennék. Emiatt elég sokat szorongok, és nem tudom, hogy mitől van, mit kéne ellene tennem, és egyáltalán nem értem meg a többi embert magamat meg végképp nem. Ti mit gondoltok erről? Mitől van? Mit kéne tennem?

2017. ápr. 22. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
En is igy ereztem egy idoben... feltem hogyha tobb emberrel megyek el, akkor majd kikozositenek, azt se vennek eszre ha elsetalnek... de idovel oldodtam. Megprobaltam mindenkivel beszelgetni, elvicceltem egy csomo helyzetet, illetve hat nem tudom.. csak jott magatol. Ha valamin nevettek, hozzafuztem valami meg viccesebbet, ha kinos volt a csond, kitalaltam valamit. Legyel kreativ, azt mindenki szereti es ne aggodj. Ha ragorcsolsz, azt latni fogjak. Az emberek nem szeretik az olyanokat, akik gatlasosak (jo ne legyel miss pics*a) inkabb a lazabbak tarsasagat keresik. Sok sikert!
2017. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte én is ugyan ilyen vagyok... Nekem is van baráti köröm, de ha nagyobb társaságba megyünk, valamiért én sem tudok megszólalni, mert félek, hogy valami rosszat szólok, vagy hát, igazából nem is tudom, miért nem merek... Én is néha úgy érzem, hogy unalmas vagyok, meg nem érdeklem a többieket.

Az a baj, hogy én nem vagyok kreatív, ahogy az 1. mondta, így sose tudok poénokat elsütni, vagy vicces lenni... pedign próbálok laza lenni, csak én is eléggé szorongok ilyen szituációkban.

14/L

2017. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De erre biztos van megoldas,pszihologus szerintetek kene?

regen jartam mert sok gondom volt

2017. ápr. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!