Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az antiszociális emberek hogy...

Az antiszociális emberek hogy látják a világot? Főleg az embereket? Milyen az életük?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Hàt azt leszögezném hogy a vilàgot mindenki màskép làtja ezt nem lehet az alapjàn behatàrolni hogy ki milyen szociàlis beàllîtotsàgú...Közülük is sok az ellentmondàs valamelyikük szeret teljesen elkülönülni de van olyan is akiknek esetleg akad pàr baràtja és persze olyan is aki megtalàlja a sajàt tàrsasàgàt ahol nem is annyira antiszociàlis..Tudod nem vagyunk egyformàk mindenki màs hogy làt bizonyos dolgokat...
2017. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az antiszociális érdekel, vagy csak nem tudod mi a különbség az "aszociális" között? Mert aki antiszociális az általában elmebeteg, társadalomra veszélyes ember.

A aszociális pedig simán lehet depressziós vagy akár csak introvertált is, társaságot kevésbé kedvelő ember, aki amúgy normális.

2017. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Az emberek nekem túl hangosak, gyorsak, harsányak. A világ pedig annyira sokszínű, hogy nem tudok róla mit mondani. Kevés embert engedek magamhoz közel, általában azokat akik úgy látják a dolgokat mint én. Persze szoktam úgy kelni, hogy "minden ember egy kalap kula" de ez ilyen depressziós időszakokban jellemző. Általában csak azt érzem amit felül írtam. Nem látom magam jobbnak, sem őket bosszantónak csak másnak
2017. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!