Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent? Nagyon negatív pont?

Mit jelent? Nagyon negatív pont?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt mondja nagyon rítkán drogozik füves cigit lányról van szó .

2017. ápr. 23. 22:54
 1/5 anonim válasza:
Egyénfüggő. Nálam NAGYON. Egyszerűen, mivel én nem vagyok ilyen, nem szeretnék magam mellé ilyen lányt :D
2017. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha én is elszívok 1-2 cigit, szóval nálam elfér.

24F

2017. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bekecs Béla ***** válasza:
NAGYON NEM! 420
2017. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb mintha nagyon ritkán berugna. Miért lenne rosszab az alkoholnál ez? Nálam elfér én is szoktam fél évente 1-2x és? Komolyan valaki meghallja h fű és már egyből eret akar vágni mintha olyan bűn lenne de valójában semmivel nem rosszabb az alkoholnál sőt...
2017. ápr. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokaknak egyáltalán nem fér bele, ami teljesen rendben is van, de mindenki más.


Nekem semmi bajom azzal, ha valaki időnként elszív egy spanglit, velem is előfordul évente néhány alkalommal, semmivel sem rosszabb az alkoholnál, sőt.

Mindenesetre nem mindegy, mi nála a "nagyon ritkán", mert ha neki azt jelenti, hogy kétnaponta (találkoztam már ilyennel..), akkor nem igazán érdemes vele kezdeni szerintem. Viszont ha rendszeresség nélkül, rekreációs céllal néha elszív egyet, nabumm, nekem el se érné az ingerküszöböm.

2017. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!