Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez plusz vagy inkább negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez plusz vagy inkább negatív pont lányok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

(Elsősorban egyetemista lányoktól kérdezném), hogy ha van egy egyetemista srác aki egyetem mellett pl. pincérként dolgozik, az pozitívum lenne (ha igen mennyire?!) vagy inkább negatívum?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 12. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs kocsid leszarják mivel foglalkozol-)
2016. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
pozitívum lenne. Vagyis nekem biztos. :)
2016. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

1# Lehet, hogy nálatok Kerekestarcsán máshogy megy, de itt Budapesten minden lány leszarja, hogy van e kocsid vagy sem, nem ez alapján választanak párt.


Kérdező: Sztem se nem pozitív, se nem negatív, ez egy munka amit egyetem mellett csinálsz, sokan vannak ezzel így.

2016. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor zavarna ha a munkaja miatt nem jutna ideje ram.
2016. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ... Ha belefér az idődbe, hogy a barátnőddel foglalkozz akkor nincs gond... de ha az egyetem meg a munka elveszi minden idődet az már gázosabb úgy..
2016. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából azért kérdeztem, mert sok sztereotípia van a vendéglátósokról és emiatt sokak szerint negatív pont lehet, de akkor ez nem teljesen igaz ...:)

2016. jún. 12. 17:12
 7/12 anonim ***** válasza:

En nem tudok ilyen a negativ sztereotipiakrol, mik lehetnek azok? :O


Az en szememben plusz pont, hogy meg dolgozol is egyetem mellett. En is igy teszek es mivel meg egy sok idot igenylo hobbim is van mindemellett + hetente tobbszor fozok magamra, szerintem egyaltalan nem bannam, hogy nem tudnank naponta beszelni/talalkozni. :D


23N

2016. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, ha bejössz neki
2016. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam pozitív, és nem csak azért, mert a pincérek szexik :)
2016. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen, hogy dolgozol (akár pincérként is)? Igyekszel a saját lábadra állni, és valahol el kell kezdeni.


Off: "Lehet, hogy nálatok Kerekestarcsán máshogy megy, de itt Budapesten minden lány leszarja, hogy van e kocsid vagy sem, nem ez alapján választanak párt." - Igen, Budapesten leszarják van-e valakinek kocsija. Az a lényeg mennyi kp-ja van, és mit tud megvenni a csajnak.

2016. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!