Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti is szoktatok...

Lányok! Ti is szoktatok kicsit háttal állni a tükörnek és nézegetni, milyen hosszú a hajatok? 15/L

Figyelt kérdés
Én az utóbbi időben rengetegszer. Alig várom, hogy még hosszabb legyen :D
2017. ápr. 24. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Állandóan, sőt még le is fotózom pár havonta szigorúan ugyanabban a tükörben, ugyanabban a pózban, ugyanabban a melltartóban hogy lássam pontosan mennyit nőtt:DDD Tudom kicsit beteges de régen mindig tönkrevágtam vasalással és sosem tudtam megnöveszteni, úgyhogy most ez a mániám hogy minél hosszabb legyen
2017. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is szoktam fotózgatni :D Neked milyen hosszú most? Nekem a lapockám aljáig ér, 1,5 év alatt nőtt 21 centit :D
2017. ápr. 24. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, habár nekem így is elég hossú. :D

Kicsivel a derekam alá ér.

16/L

2017. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
de cukik vagytok.
2017. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is derékig, de még 10 centi kéne hogy elégedett legyek:D
2017. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚristen és meg tök hülyén éreztem magam, azt hitte, csaké én vagyok ilyen "hülye", és mindenkinek teéjesen természetes, hogy nő a haja. :D

Szét vasaltam, világ életemben mindig a vállamig ért, mert kisebb koromban mindig levágattam, nagyobbak, meg ugye aí vasalás. 2 év telt el, most a derekam alá ér. Imádom nézni, meg (bocsi) mindig hátra tolom a csípőm, hogy rálóg a fenekemre. Úgy örülök, hogy ennyire megnőtt. :DDDD

2017. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!