Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szoktátok nézegetni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok nézegetni a volt (nagy) szerelmeteket, miközben már hosszú kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

Azon kaptam magam, hogy volt időszakom amikor mindig azon sóvárogtam hogy vele mi lehet. Aztán ennyi.

Tellt múlt az idő, amikor páromat észrevettem, hogy egy olyan lányt nézegetett, akiről mesélt hogy vele nagyon jóba volt, de nem akarta eldobni a barátságot közöttük. Azért egy kicsit én is féltékenykedő vagyok, de most nem éreztem semmi ilyesmit.

Ti hogy reagáltok ilyenekre, nem törődtök vele? Szóba hozni kínos lenne, mert hárpiának nézne...


2015. máj. 27. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez alapvetoen attol fugg, hogy a parod mennyire erdeklodo masok irant. Pl en erdeklodo vagyok, fb-on neha egy-egy postbol ramegyek az ismeros adatlapjara es megnezegetem a kepeit, hogy mizu vele, merre jar, milyen kutyaja van, van-e gyereke, stb. Ha a parod is ilyen, akkor ebben nincs semmi erdekes. De pl az en parom akkor se nezegeti meg az ismerosei kepeit, ha mondjuk valaki eskuvorol postol, vagy vagy valami nagyobb esemenyrol. Ha en ot azon kapnam, hogy nezegeti egy regi lany ismerose adatlapjat, akkor azt nagyon furcsallnam. Ha EGY bizonyos lanyet, akkor viszont nagyon kiakadnek (ex)
2015. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!