Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm mostanában kibeszéli...

Barátnőm mostanában kibeszéli a kapcsolatunkat a barátnőinek és panaszkodik? Úgy érzem pedig mindig nyitott vagyok egy beszélgetésre vele bármiről van szó velem mindent meglehet beszélni.

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindegyik barátnőjének panaszkodik,úgy érzem ez nem feltétlenül jó,rám is rossz fényt vet,mert mindegyikkel jóban vagyok és nyilván az én oldalamat senki nem hallgatja meg.Szóval nem esik ez jól nekem,én tudom vannak dolgok amit egy barátnővel meg kell beszélni,női dolgokat és néha a pasikat is ki kell beszélni,de hogy mindegyiknek rólam panaszkodik,ennek ne örülök.Azt gondoltam megtudjuk oldani és beszélni a dolgokat,vannak persze dolgok,amivel nem érthetünk egyet.


28/F


2014. nov. 7. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
*velem mindent meglehet beszélni
2014. nov. 7. 16:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan mikről panaszkodik?


Őszintén szólva nekem néha jólesik a barátnőimmel megbeszélni a "tipikusan" idegesítő férfi dolgokat, amik az istennek sem változnak meg soha. Azért, mert mindig felvidítanak, és csak nevetünk rajta egy jót.


Pl. ha a férjemnek emlegetem, hogy miért nézegeti 2 hete a téligumikat és a dísztárcsákat az autójára, amikor mind ugyanolyan, akkor ő hosszasan kielemzi, hogy miben különböznek, meg különben is a nők meg a konyhai dolgaik meg a ruháik meg bla bla bla. A barátnők meg erre annyit mondanak, hogy ők is a falat kaparják tőle mert szerintük sem ér egy vasat sem az egész, nemhogy 2 hét rágódást :D


Persze ez nem egy valós probléma, csak szemléltető, hogy miért néha a barátnőivel beszél az ember. Így elkerüli a konfliktust és a saját problémája is megoldódik.

2014. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 16:53


Hát nem ilyen hülyeségeket beszél,hogy téli gumi meg ilyenek,inkább arról van szó hogy inkább a tulajdonságaimat,hogy pl a munkához való hozzá állásom,mert én lazább típus vagyok és ő nem érti hogy lehet valaki ennyire laza,vagy pl hogy sokszor azt veszi észre rajtam hogy nem tudja mit akarok,ezeket hallom vissza.Mert az egyik barátnőjének a pasijával jóba vagyok és elszokta mondani.De van olyan is hogy ő maga mondja el,hogy most kipanaszkodta magát a barátnőjének rólam.Mondjuk annyira nem lehet titkos beszélgetés,mivel elmondja valamikor hogy kibeszél,szóval végülis őszinte velem.

2014. nov. 7. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem lenne valami gáz a hátérben nem panaszkodna, ha meg tudod hogy a viselkedéseddel van baj embereld meg magad ezen mit akarsz megbeszélni
2014. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A barátnőivel teljesen normális vagyok,sőt kedvelnek engem nagyon én úgy veszem észre.Szívesen beszélgetnek velem.Vagy a viselkedés alatt nem tudom mit értesz,kivel kapcsolatban?
2014. nov. 7. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gaz amit csinal, dehat nem tehet rola, mert nem tulkepzett a kicsike. Es most nem arrol beszelek, hogy hany diplomaja van mert nem errol van szo.


Ha valami baja van veled, valami olyan, ami tenyleg megkeseriti az eletet, akkor azt szigoruan csakis veled kell megbeszelnie es a barinoket ebbol kihagyni. Ha veled nem tudja megbeszelni/megoldani a problemakat, akkor fel kell ismerni, h ez a kapcsolat nem mukodik.


Es most nem a teligumi a tema, az ilyen konnyed/vicces/jellegtelen dolgokat tenyleg jo kibeszelni a barinokkel, mert lehet ezen derulni vagy kozosen bosszankodni, olyan dolgokon, hogy nem hajtjak le az uloket, szetszorjak a zoknit stb. de van egy hatar amig ez vicces es oke. Raadasul az ilyesmit legfeljebb csak 1-2 legjobb barinovel beszeli meg az ember, de nem az osszessel.


Ez radnezve gaz, mert hiaba ismernek teged a csajok, a sok szapulas miatt egy uj kep fog a fejukben kialakulni rolad, lehet hogy ok sem veszik eszre, de a barinod fecsegese rontja a bennuk rolad kialakult kepet.


Ez a barinodre nezve is gaz, mert elobb utobb azt veszik eszre a csajok, hogy ez a no allandoan a pasijarol panaszkodik, gaz lehet a pasi is, de a csajjal sincs minden rendben, hogy a szomszedhoz hordja at a szennyest allandoan... erted?


En az evek alatt rajottem mennyire rombolo hatasu tud lenni az ilyesmi es szokast csinaltam abbol, hogy pl. a sexen kivul szinte semmit nem beszelunk ki a csajokkal a pasijainkrol, mert tudjuk, hogy artunk vele. A sexet is csak azert mert neha nagyon vicces, vagy tanulsagos lehet.


Ra kell ebreszteni a barinodet, hogy a megoldas a gondjaira (mert van neki, hisz mondja o is, hogy "jol kipanaszkodtam magam") az nem abban rejlik hogy pletykal rolad, hanem hogy leultok es normalisan atbeszlitek. Ha azt mondja semmi baja, de megis visszahallasz valamit, akkor igenis baja van es vagy keptelen veled ezt megbeszelni - ebben az esetben egy eretlen ember; vagy nem AKARJA veled megbeszelni - ebben az esetben kerdeses a kapcsolat jovoje.

2014. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!