Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tegnap ket lannyal szemeztem,...

Tegnap ket lannyal szemeztem, de kinevettek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdenem az onbizalmam osszeszedni,de nagyon nehez igy.Eloszor mosolyogtak en is vissza mosolyogtak de mikor a batorsagom osszeszedve oda mentem azt mondtak mi van szandis dormi torodj inkabb a mezes bodonnel! :( Az igazsag az,hogy szandalban es rovid naciban voltam! Igazabol kicsit testesebb macisabb 20on eves pasi vagyok! De meg nem volt baratnom.

2016. szept. 16. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Alapszabály sose közelíts meg lányt, amikor bandában vannak.

Alapszabály kettő: csak kivételes esetben ismerkedj tömegközlekedésen

Alapszabály három: csak akkor megyünk nőhöz, ha sokáig ad valami jelet legalább, ha másra figyel meg ne próbálj közeledni hozzá a saját érdekedben

2016. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora duma :D :D :D
2016. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek nagyjából az előzővel.

Ismerkedni sokkal egyszerűbb, ha egyedül van a lány. Csak akkor menj oda, ha többször, folyamatosan egyértelmű jelet ad.

Válassz olyat, aki hozzád hasonló. Ha te félénkebb vagy, nem vagy divatmajom, akkor nem a szupercsini üresfejű plasztikbabákhoz menjél oda. Hiszen akkor egyértelmű, hogy el fognak küldeni. Ráadásul tőlük számíthatsz arra is, hogy nem is éppen kedvesen.

Korosztályra is figyel oda. Egy 15-16 éves lány lehet, hogy még tök komolytalan, és csak röhögni akar egyet.

Próbálkozz hozzád hasonlóakkal a saját korosztályodban. Ha dolgozol, akkor akiket munka kapcsán ismersz, ha suliba jársz, akkor suliból ismerősök között lehet a legnagyobb esélyed, hiszen ők ismernek is, nem csak az első benyomás alapján kell ítélniük. Ami sokszor nehéz is, mert sokan úgy vannak, hogy félnek is egy tök idegentől.

2016. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Már a fő kérdésben is ott van a hiba. "két lánnyal szemeztem"

Na ilyen nincs!!! Két lánnyal nem lehet szemezni!

Ezek után elég fura elvárás volt, hogy komolyan vegyenek :)

2016. szept. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ezt a lelkedre vedd. Csajok barátnőikkel magabiztosabbak, néha játékból húzzák a srácok agyát. Aki ilyenkor zavarba jön, azt béna srácnak tartják, aki viszont magabiztosan, jópofán állja a szitut az tökösebbnek. Az meg eszedbe se jusson, hogy ilyenkor durván, sértődötten reagálj.
2016. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Csak egy lánnyal lehet kezdeni. Ha már kettő vagy több csaj van együtt akkor csak vihorásznak, röhögnek.
2016. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mekkora bűn jól érezni magad a barátaiddal...
2016. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#1#2#3#4#5#6#7 nem lehet hogy azert nevettek ki mert kicsit mackos vagyok? :/ vagy a szandal miatt?
2016. szept. 16. 20:29
 9/11 anonim válasza:
Eléggé kamu kérdésnek tűnik :D
2016. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Whitewolf19 ***** válasza:
Ne ilyen felszínes lányoknál próbálkozz..
2016. szept. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!