Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mit tanultatok eddig...

Férfiak! Mit tanultatok eddig a nőkról?

Figyelt kérdés
Legyen szíves komolyan venni, aki válaszol

2017. ápr. 24. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%

A férfi feltalálta a mosógépet.

A férfi megtervezte a mosógépet.

A férfi legyártotta a mosógépet.

A férfi megvásárolta a mosógépet.

A férfi hazaszállította a mosógépet.

A férfi beüzemelte a mosógépet.

A férfi megírta és kinyomtatta hozzá a használati utasítást.


A nő pedig be bírta nyomni azt az egy gombot és azóta azt hangoztatja, hogy ő mossa a férfinek a sza ros gatyáját...

2017. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Eddig ellenszenves vélemények jöttek, amiben van igazság, de azért ne legyünk útálékok, vannak jó dolgok is, amit lehetett tanulni pl. Bár sztem jobban hangozna, hogy a nőktől mit lehet.

Rossz jellemzők:

-pletykálkodnak folyton

-önteltek és hisztisek

-folyton vásárlási hajlamuk van

-egymással versenyeznek, ki legyen menőbb, jobb, gazdagabb, okosabb, szebb okosabb gyereke.

- ritkán őszinték

- átvesznek minden férfias dolgot

(na jó többet nem írok)

Jó tulajdonságok:

- le tudnak venni a lábamról a külsejükkel

- jót lehet beszélgetni bármiről velük

- különös sok nő közelében lenni

- jó látni a mosolyukat

- ha szexisek,szépek akkor ámulatba ejtők

- sok mindent egyszerűen és jobban tudnak

- sok nő többet bír

- jól tudnak szervezni, találékonyak

- női orvos,tanár...kellemesebb közérzetet ad

2017. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez jó! Az utolsó válaszoló adta a legnormálisabb választ, mégis jól lehúztátok! Csak gratulálni tudok...
2017. ápr. 25. 19:55
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
Ebből is láthatod kérdező, hogy a többi "férfi" (bár inkább kisgyerek akik nem tudnak beilleszkedni a társadalomba és szociális gondjaik vannak + kommunikációs és érzelmi szakadékaik az emberek, és NŐK között), nos, a többi lógó pöckű minden csak nem férfi, maradt a dacos és meg nem értett kisgyerek szintjén, és mivel jól le is húzták az értelmes férfi válaszolót, ezért a "maradék" csak önnön magát, saját ostobaságát tükrözi :)
2017. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled #14-es de tudod ugye, hogy téged is le fognak húzni? :)
2017. ápr. 26. 10:21
 16/19 anonim ***** válasza:
Ó, tudom, de messze nem érdekel! :) Nem itt, ezek között élem az életemet :)
2017. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!
2017. ápr. 26. 15:51
 18/19 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Várni kell rájuk, az elején inkább csak olyan barátkozós dolog. Ha megtörténik az után is kell várni. Nem olyan aktívak. Nem baj amugy. :)) Én bírom őket. Sokszor igénylik hogy melléjük állj apróságokban. Szeretik a dícséretet, de nem szabad túltolni. Azt utálják ha csak a külsejük vonzó, de nem bánják, ha az is az. Mondjuk azt kifejezetten nem szeretem, hogy valamiről nem tud a pasijával beszélni és azzal hozzám jön. Ja meg tényleg jobban lehet velük dumálni, mint a fiúkkal.
2017. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 14 az nem normális a kérdező meg nem tudom mire számítót aszt kel megérteni hogy, álom nő csak a fejetekben létezik a valóság az teljesen más.
2017. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!