Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, voltatok már érzelmileg és/vagy anyagilag kihasználva férfiak által? Hogyan? Mit tanultatok az esetből és hogyan épültetek fel belőle, illetve mennyi idő után?

Figyelt kérdés
A komoly válaszokat előre is köszönöm szépen. 28 L

2014. dec. 27. 05:45
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

" Nőtársaim, voltatok már érzelmileg és/vagy anyagilag kihasználva férfiak által? "

-persze,nagyon sokszor van,hogy nők/pasik kihasználják a párjukat,

" Hogyan? "

-minden szitu más,nincs két teljesen egyforma eset,

" Mit tanultatok az esetből "

-van,hogy semmit és ugyanúgy belesétálok máskor is,

" és hogyan épültetek fel belőle,"

-nehezen,

" illetve mennyi idő után? "

-embere válogatja,van akinél egy hét,van akinél több hónap is lehet,

2014. dec. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Fordítsuk meg a dolgot. Férfiak, voltatok már...kihasználva nők által ??..... 7 év együttélés majd 4 év házasság és 2,5 éves gyerek után a nő dobbantott (képletesen ugyan, de a szó szoros értelmében mégis) mert talált egy újabb áldozatot, aki által (úgy gondolta) magasabb pozicióba juthat.Javára legyen írva, semmit nem vitt el (bár jogilag megtehette volna, de mivel a férje iskoláztatta nappalin, ezért erkölcsileg azért nem alacsonyodott le odáig) és a gyereken is megosztoztak. A felépülés még most 4 év után sem teljes. Bár a férfi talált magához való(bb) nőt és az előző mellett kialakult gyomorfekélye gyógyulóban van, de a korábbi már ismeri a gyenge pontjait, hogy mivel lehet felidegesíteni és ezt minden adandó alkalommal ki is használja. Ugyanis a volt feleség számításai nem váltak be, mivel az újabb lépcsőfok nem akar elválni törvényes feleségétől, akivel 2 gyereket nevelnek és nem is szerzett a "szeretőjének" megfelelő állást, munkahelyet, így aztán benne is feszültségek vannak. Tanulni nem lehet a dologból, mert minden helyzet kissé eltér a másiktól és az érzelmeket nem lehet egy mérlegre tenni a racionalitással. Ha egyáltalán van a dologban tanulás, az csupán önmagunk jobb megismerése, hogy van gyenge pontunk és talán a gyenge pont mibenlétének körvonalazódása.
2014. dec. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Anyagilag eddig még nem engedtem magam kihasználni, de érzelmileg többször voltam - sajnos -. Hatalmas a lelkem és mindig elhiszem, hogy ez valami más, mint az eddigiek. Aztán kiderül, hogy csak a technika más, az érzelmi kihasználás ugyanúgy megmaradt. Sokszor képtelen vagyok tisztán látni, mikor lépnek át nálam egy bizonyos határt. Jó lenne kívülállóként szemlélni, de erre az érzelmek miatt többnyire képtelen vagyok.


Felállni belőle nagyon nehéz, bár mindig megtettem eddig, de nyomot hagytak bennem. Bizalmatlan lettem és nehezen nyíló.

2014. dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Volt egy fiú ,akivel összejöttem . Rá kb 2 hónapra lakoltatták ki, még voltam is nála többször. Felajánlottam neki , hogy költözzön hozzám, már az első nap főnökösködött a házunkba. Nem volt munkahelye, de mindig apumtól kért pénzt. 9 hónapig lakott itt. Amit tudott mindent elkért,használt. Amikor talált jobb helyet,elköltözött . 2,5hónapja pedig tudta , hogy a karácsonyt is egyedül töltöm . Már előre elterveztük az egészet . Mikor elment ,köszönés nélkül nem számíthattam egy "barátra sem". Elég nehéz volt feldolgozni ,mert ráadásul többször meg is ütött ,mindenkit ellenem fordított ,aki szeretett engem. Meg akartam halni sokáig. Aztán úgy döntöttem , hogy az egész múltat magam mögött hagyom , a barátokkal együtt.

És sokat segített , hogy megismertem új embereket, új barátokat,akik sokat segítettek,hogy feldolgozzam 1 hónap volt, ami ilyen "világvége hangulatban telt".És már egy cseppet sem bánom , hogy vége. Vannak új céljaim . :) És nem vagyok bezárva, mindentől ,és mindenkitől eltiltva . :)

2014. dec. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, félre ne érts, nem bántás, tényleg érdekel!

Hogyan lehetséges, hogy egy vadidegen ember ennyire hülyére vegyen egy másik családot? Kért pénzt, miért adott apád? Megütött, miért nem raktad ki AZONNAL? Miért nem rakta ki emiatt APÁD azonnal, törött csontok kíséretében?

Fel nem foghatom, hogy miért szívattátok saját magatokat.

2014. dec. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 3-asnak és 4-esnek az őszinte válaszokat. Kicsit megnyugtatott az, hogy fel tudtatok állni valahogyan és van remény.

Az első két válaszoló teljesen félreértette a kérdés lényegét.

2014. dec. 27. 09:13
 7/10 anonim válasza:
32%

Nekem olyan volt, hogy egy nő belém volt zúgva, mint vak ló a szakadékba és össze akart jönni velem, de valami rettenetesen mániákusan nyomult.

Fészbukon naponta vagy 8-szor írt anélkül, hogy vissza írtam volna neki és a harmadik alkalom után már olyanok jöttek, hogy "na jó, nem foglalkozol velem, biztos nem is érdekellek" meg "gyűlölsz engem, igaz? miért nem szeretsz? pedig én szeretlek!!!".

Aztán volt, hogy követett az utcán, már gyakran úgy jártam, hogy szét kellett néznem, hogy jön-e utánam, szóval fuhh, rettenetes volt. :D


Amikor már abszolút feladtam, hogy normális keretek közt meg tudom őt győzni arról, hogy szálljon le rólam, akkor leordítottam a fejét és végül abbahagyta, de még hónapokon keresztül duzzogott és elhordott mindennek mások előtt és volt olyan is, hogy érzelmileg kihasználtam őt és valamilyen szinten még anyagilag is, mert voltam nála vagy 2-szer és ettem sütit, szóval ő így is áldozat volt. :D

2014. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös: legközelebb biztos sokkal óvatosabbak lesznek. Vannak nagy csalók, akik szellemileg nagyon rá tudnak állni a mit sem sejtő, jó hiszemű emberekre. Még jó, hogy csupán ennyi idő után lépni tudtak.
2014. dec. 27. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Életem legnagyobb szerelme...édesapam akkor halt meg amikor megismerkedtünk....sokat vártam a kapcsolattól, sokat tettem bele, segítettem az ürgének, erre ő megcsalt a víziló exével...azóta nem tudok bízni és magamra se figyelek már oda....
2014. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem nem történt ilyen (nem is volt sok kapcsolatom, szerencsére hamar megtaláltam életem szerelmét), de az egyik ismerősömmel igen. A vége az lett, hogy a pasi ellopta a nő eladott kocsijának árát, bírósági ügy is lett belőle és nem ő volt az egyetlen ilyen nő, mint utólag kiderült.
2014. dec. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!