Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szeretem a rockot a...

Nagyon szeretem a rockot a horrort és a mormid dolgokat. Azonban katolikus hívő vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2015. dec. 5. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Ebben mi a különleges?
2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bejön <3
2015. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyesek furán néznek rám ezért. Néha hörgős metált hallgatok de nagyon szeretem az alternatív rockot. Sokszor nézek a koleszban boncolós, gyilkosságos és hasonló videókat. Késő délután mutatkozik rajtam a szorongás. Ezek miatt furának tartanak és a vallás terén pedig hazugnak hisznek.
2015. dec. 5. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Még mindég bejön.
2015. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A zenei stílus teljesen független a vallástól. A pápa is most adott ki egy rock albumot.

A horrorral sincs semmi baj. Szereted a fantáziadolgokat, a horror és a vallás is az.

A Biblia pedig teli van gyilkosságokkal és egyéb morbid dolgokkal.

2015. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Ma már minden összeegyeztethető. A kuruc infó olvasói közül sokan keresztyének és tömeggyilkosokat dicsőítenek.
2015. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jézus szolgája válasza:

nincs ebben semmi különös,és ez egyáltalán nem jelenti azt hogy vallás terén is hazug vagy.

az számít ami a szívedben van,és hogy jól érezd magad.

Istent követni szabad akaratból tiszta szívből és boldogan kell.

tehát ha ezeket a mű fajokat szereted nincs semmi baj,a lényeg hogy Istent kövesd és érezd magad jól és boldognak.

2015. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aries 2 ***** válasza:
50%
A kettő kizárja egymást. E dolgok nem Istentől valók. Destruktívan hatnak a lélekre az ilyenek, mint a rock, horror. Az egy dolog, hogy az emberek manapság mindent összekovácsolnak, mosnak egymással, és hogy azt ők élvezik. Eközben a sátán is élvezi, hogy lelkeket lopott. Ezek a dolgok a sátántól valók. Le kell mondj róluk. De Isten nem fogadja el ezeket, mert nem Tőle valók. Ő pedig örökké ragaszkodik elveihez, soha nem hajlik el attól némely gyermeke kedvéért. A tiszta és a tisztátalan dolgokat haszontalan összemosni.
2015. dec. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!