Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért flörtölnek velem olyan...

Miért flörtölnek velem olyan lányok akiknek barátjuk van? 19/F

Figyelt kérdés
Már 3x is megjártam, hogy olyan lányok kezdtek el velem flörtölni akik párkapcsolatban élnek több éve. Volt olyan is aki a barátja jelenlétében csinálta, képeket készitett velem, mellém ült és heccelődött stb. Akadt olyan is aki egy buli után miután hazakisértem felhivott magához, hogy aludjak ott, a barátja viszont távol volt...Miért csinálják ezt a lányok, lehet csak nekem tűnt fel, hogy mindig ilyenekbe botlok, de ennek valószinüleg van valami oka?

2017. ápr. 25. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Úgy vannak, mint a mikor a majom mászik a fán. Még kapaszkodik az egyik botba amikor megfogaja a másikat, aztán mikor arra jó erősen rámarkolt, akkor engedi el az előzőt. Így mászik előre.
2017. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Majd jusson ez akkor is az eszedbe, ha állandó barátnőd lesz.

Gyakorlatilag -szinte- bármelyik lányt meg lehet kapni, ha van barátja ha nincs.

2017. ápr. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

"Gyakorlatilag -szinte- bármelyik lányt meg lehet kapni, ha van barátja ha nincs." Édesanyádat is?

Amúgy meg lehet csak beképzeled, hogy flörtölnek és csak kedvesek veled. Sok férfi annyira el van telve magától, hogy a sima kedvességet is tüzes flörtnek hiszi...

2017. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudok különbséget tenni kedveskedés és flört között és nem vagyok elszàlva sem egyàltalàn
2017. ápr. 26. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
" Sok férfi annyira el van telve magától, hogy a sima kedvességet is tüzes flörtnek hiszi..." Ohhh milyen aranyos lányok vannak manapság, hogy kedvességből áthívnak magukhoz aludni amíg a barátjuk távol van...
2017. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"11:22"


Én nem emlegettem a K.(edves) anyádat!

Amúgy nálad is látni, hogy amelyik nőnemű a legjobban kikéri magának, azt a legkönnyebb lenne megkapni. Csak az a baj, hogy alul hiába vagy terpeszes, ha felül meg herpeszes.

Mint a picológusok által is közismert és köztudott, az ilyen nők csak kifelé alakítják az erénycsőszt, miközben a magukban elnyomott állandó szexuális flusztráció és kielégületlenség anyázással tör a felszínre.

De ne féljél, téged még hosszú bottal sem piszkálnálak meg.

(Már csak a herpeszes hüvelygombád miatt sem!)

2017. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék választ/tanácsot/véleményt kapni, nem mások civakodását olvasni
2017. ápr. 28. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor húzz el melegebb éghajlatra, mi meg a te baromságaidat nem akarjuk olvasni!
2017. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegyél vissza kicsit
2017. máj. 5. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!