Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért flörtölnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért flörtölnek egy fiúval ha van barátjuk?

Figyelt kérdés
És ráadásul olyan barátja van, akivel látszólag jól megvannak. 18F
2014. máj. 17. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert a flört nem elköteleződést jelent. Nézz utána a fogalmának, aztán kérdezz.
2014. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az nem lehet hogy a fiuk kepzelnek bele az udvariassagba es a kedvessegbe tul sokat?
2014. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy értelmezzük a flört fogalmát. Az hogy rámosolygok egy szimpatikus srácra a villamoson szerintem nem bűn. Feldobom az ő napját is, ha visszamosolyog akkor meg az én napom is... Ha már komolyabb flörtölgetésekről van szó az jó kérdés. Van aki szereti ha körülzsongják akkor is ha van barátja.
2014. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Önbizalmat ad ha más fiúk körülveszik.

Egyik lányismerősöm bevallsása szerint nála ez szinte lételem, pedig van barátja.

2014. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért mert ilyen a nők természete. Egy felmérés alapján a nők 80 vagy 90%-a simán elmegy randira ha egy számára szimpatikus, jóképű srác elhívja őket, annak dacára hogy van barátjuk, mert hogy "bármi lehet belőle". Sajnos ezt személyesen is tapasztaltam, valamint én is rákérdeztem számos csaj ismerősömnél és a legtöbb tényleg simán elmegy mással egy randi erejéig, ilyen alapon.

Akkor bízz egy nőben, ha ló legel a sírján.

2014. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert jól esik nekik az érdeklődés. Hogy más fiuknak is tetszik. Nem feltétlenül kell ilyenkor felhuzni magad.. szimplán jól esik neki az odafigyelés vagy a bókok.:) attól még nem hűtlen, és szeret! :))
2014. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tegnap este egy pubban ültünk és beszélgettünk (de egyáltalán nem ittunk sokat). Utána mondták, hogy végül is neki van barátja..


Szívesen becserélnék egy pozitív női tulajdonságot, egy olyan tulajdonságra ami nincs meg bennük: a tisztesség :/

2014. máj. 17. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, anyucikád. :) Hogy mondhatsz ilyet, hm? :) Ne tégy ostoba tahó, oké? :)
2014. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De tényleg így van... még nem találkoztam abszolút korrekt lánnyal.
2014. máj. 17. 21:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Vedd észre magad. És ne vonj le ostoba következtetéseket pár emberből. Nincs igazad. Nincs. Vizsgáld meg, amit leírtál és gondolj bele, vajon tényleg okos dolog minden nőnemű egy kalap alá venni... vagy csak keserűségedben írogatsz ilyeneket?
2014. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!