Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, h a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

93Mumus kérdése:

Miért van az, h a lányok akkor is intenzíven flörtölnek, ha barátjuk van?

Figyelt kérdés

Nem értem miért csinálják ezt.. van egy pár lány az osztályból(is) akikkel néha olyan beszélgetéseke folytatok h az eszem áll meg. Az egyik lány még meg is csókolt, holott biztosra tudtam h barátja van (ő végig tagadta). Amikor újra találkoztam vele már a barátjával volt, mintha semmi nem történt volna. A másik meg félrehívott, és elpirult arccal közölte velem h értem szakítana a barátjával, s mivel tetszett a lány az ölembe ültettem(nem akkor ült ott először)és én is elmondtam őszintén h mit érzek, mire ő közölte h nem lehet, mert barátja van és szereti....Nem kis pofáraesés volt mondhatom..A többivel már meg se merem probálni.

Komolyan mondom kezdtek nem bízni a lányokban...nem tudom hova tenni ezt az egészet..

Egy átlagos 18 éves srác vagyok. Nem vagyok se Rambo- se az a vasalt hajú metroszexuális típus.


2011. ápr. 9. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
manapság minden lány ribanc... -.-" a kor divatja
2011. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

ez hülyeség.. a flörtölés véleményem szerint nem megcsalás.. de ezek szerint nem vagy tisztában a ribanc szó jelentésével sem.

De a kérdésre válaszolva, azért mert szerintem minden nőnek szüksége van megerősítésre, hogy még mindig a régi formáját adja és képes másik pasi figyelmét és felkelteni. De ezzel nem kell foglalkozni, mert ez semmit nem jelent! :)

2011. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
jaah.. és persze az "újdonság varázsa" néha fölülkerekedik.. :D
2011. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, csak az a baj, h sokszor a ribanc nem áll meg a flörtölésnél.
2011. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

14:59


Hülyeség? hát szerintem meg igenis rosszat tesz egy kapcsolatnak, ha az egyik fél másokkal flörtölget. A flört egyfajta ismerkedés, amivel nincs is gond, ha az ember szingli. Deha már valakivel elkötelezte magát az illető, nehogy már másokkal flörtöljön, mert "kell az új"...Akkor ne kötelezze el magát. És szerintem igenis r*banc az, aki elvileg párklapcsolatban van, aztán közben hülyít más pasikat is, netán még rosszabb esetben meg is csalja a párját, utána meg vigyorog a képébe...De a mai világban sajnos sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi is az őszinte szerelem, főleg a fiatalok. ezs zomorú szerintem....:(


18/F

2011. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem olyan kaliberű lányokról van szó akiknek szüksége lenne megerősítésre(szerintem).Főleg "A másik" elég szépen el van látva "udvarlókkal". Miért nem őket cseszteti?

Ha rajtam múlott volna nem lett volna semmi köztünk, mivel alapból nem kezdek ki olyannal akinek barátja van, de mindig ő kezdeményez..

2011. ápr. 9. 17:24
 7/9 A kérdező kommentje:
amugy kösz az eddigi kommenteket, már most tisztábban látom a dolgokat pl erre a megerősítéses dologra nem is gondoltam :P. Jó nagy köcsögség ez a lányok részéről...
2011. ápr. 9. 17:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az égvilágon semmi jelentősége nincs az ilyen kacérkodásoknak? :S
2011. ápr. 9. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjuk már ezeket hogy őszinte szerelem meg stb.. be kellene már látni hogy változik a világ. Attól mert sírunk azok után amik már nincsenek attól nem lesz jobb. A lányokat meg nem kell mocskolni mert a pasik közül is vannak szép számmal akik sokkal rosszabbak a legnagyobb r*bancoknál.

Szerintem nem kell komolyan venni, de nyilván tetszel nekik mert nem egy csúnyaság miatt fognak bármit is kockáztatni. :)

2011. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!