Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem szeretik...

Az emberek miért nem szeretik visszaadni a kölcsönkért pénzt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok önző, leszarom ember van, akiknek csak a szája jár mondjuk a becsületről, barátságról.

Volt lakótársam kölcsönkért tőlem anno 10ezer forintot, ami akkoriban kellett, mivel egyetemre jártam. Úgy kellett visszakönyörögnöm, ráadásul az összeg felét úgy kérte kölcsön egy másik évfolyamtársunktól, hogy azt kamuzta, én kértem tőle kölcsön...És ez az ember is mindig arról dumált, hogy mennyire fontosak az emberi kapcsolatok blabla. Apám is járt így a saját testvérével, anyám is. Egy-két gyerekkori barátom van, akiknek adnék kölcsön. Másnak nem.


Neked ki tartozik?

2017. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom,de èn az ellentéte vagyok. Ha nagyon ritkán rászorulok,és muszáj kölcsönkérnem,akkor amint tudom az az első,hogy visszaadom.

Volt olyan,hogy reggel kölcsönkértem egy tízest,de este már vittem is vissza,mert bejött az üzlet. Nem szeretek tartozni,nagyon rossz érzés.

2017. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ma 15:34


pénzt én soha nem adok kölcsön,még magának a a jó istennek se,mást adtam kölcsön,egy elektronikai alkatrészt olyan 10 ezer ft értéküt.

2017. ápr. 27. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkori barátomnak adtam egyszer egy nagyobb összeget csak azért adta meg a roh@dék mert már tényleg közel járt a meggyepáláshoz.Legutóbb meg exemnek,hogy kihúzza fizuig,na azt a pénzt valószínűleg már sosem látom viszont,hogy rohadjon meg a ribizli :D Így segíts másokon!
2017. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!