Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy gyereket megütnek, akkor az "egy két pofon kell", de ha egy nőt, aki gyengébb szintén, akkor már rikácsol a média? Meg letöltendőt kérnek? 19L

Figyelt kérdés
Én mélyen elítélem az agressziót, csak azt nem értem hogy egyesek miért tesznek különbséget a nemek vagy akár életkorok között. egy gyereket lehet bántani, míg felnőttet nem? nem ellentmondásos ez? Nem az lenne a legjobb ha valaki üti a gyerekét, azt ugyan úgy meg kéne hurcolni? 1-2 komolyabb ítélet, és garantálom sokaknak elmenne a kedve a gyermek veréstől.
2017. ápr. 27. 23:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek.


Az erőszak az erőszak, az önvédelmen (vagy mások megvédésén) kívül minden esetben elítélendő, és nincs neme, se kora.

2017. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
Neked sem volt még kamaszgyereked az biztos. Majd ha lesz, akkor megtudod, hogy mit ér egy pofon, mikor máshogy nem lehet hatni az egoista lelkére. Mikor a szüleit szidja, vérig sérti, csak hogy a haverjai elött menőzzön.
2017. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
13%

Teljesen igazad van előző, és ó még mennyi minden mást is elkövetnek. Csak egyetlen példát mutatok nektek, hogy miféle ganaj "emberekké" válhatnak, ha a megfelelő időben nem csattan el az az 1-2 atyai jellegű pofonka.. Akkor lesznek belőlük ilyen felnőttek, mint ennek a kérdezője és az első válaszolója.


Tessék:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2017. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

A fene sem tudja ezt külsőleg megítélni.

Mert a minap én is láttam egy ilyen esetet.

Unokatesóm felesége bekattant és egész nap szidta,gyalázta,provokálta unokatesómat a gyerekük előtt és az sem zavarta,hogy én ott vagyok.

Unokatesóm csak annyit mondott,hogy lényszíves ne a gyerek előtt.

Ez volt az olaj a tűzre,annál jobban nyomta,sőt felbátorodott,mert a gyerek a gyenge pont,olyankor unokatesóm biztos nem szól vissza,hogy a gyerek ne lásson haljon veszekedést.Én meg csak ültem kukán és néha csóváltam a fejem.

Aztán a gyerek lefeküdt,a felesége akkor is tovább nyomta de itt már elszakadt a húr olyan lealázó stílusban gyalázta és a bátyó lekevert egy olyat a nőnek,hogy csöndben maradt végre.

Soha nem gondoltam egyébként,hogy egyet fogok érteni egy nő megütésével,de egy nő aki direkt a gyereket használja fel villámhárítónak és képes 8 órán keresztül provokálni a férjét,azt kell írnom hogy megérdemli.

2017. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én amúgy már azt is büntetném ha valaki erőszakra uszít. Ahogy most te. ugyan úgy ahogy az uszítás bűncselekmény Magyarországon és a gyerekek minden nemű bántalmazása is az, csak az utóbbit nem gyakorolja helyesen a magyar jog... Nekem van egy kamasz öcsém és imádom, soha egyik szülőnk sem bántotta őt. Az a gyerek aki ilyet tesz a szüleivel, nem kapott elég szeretetet valszeg és elcseszték a nevelését, amit most erőszakkal próbálnak kompenzálni...
2017. ápr. 27. 23:44
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

# 2


Azért ne állítsuk már azt hogy egy kamaszt nem lehet felnevelni csak pofonokkal.

2017. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felnőtt férfiként nőt meg gyereket megütni ugyan az a kategória. Kihasználod a sokszoros testi túlerődet mert túl buta vagy hogy szavakkal kifejezd amit akarsz.
2017. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
Általában annak a gyereknek, akit nem lehet másképp kezelni, csak erőszakkal, már a pofon előtt elcseszték a nevelését, és nem azzal, hogy nem verték.
2017. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem felnőtt férfiként nőt meg gyereket megütni ugyan az a kategória."


Sőt, felnőtt nőként férfit is. Az erőszak nem elfogadható, teljesen mindegy, hogy gyerekről, nőről vagy férfiról van szó.

2017. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hát pedig vkinek csak ez hat. Aki mást állít, annak nagy szerencséje volt, hogy a gyereke normális volt. Én sem kaptam pofont, még akkor sem, mikor 10 évesen elszöktünk otthonról játékot venni, viszont bátyám elég idi.ta volt tini korában, és h.lye, aki azt állítja, hogy ezt szép szóval el lehet intézni. Kirúgták a gimnáziumból, mert lógot, bandázott, visszabeszélt, sértegette a szüleimet, na akkor kapott pofont. Azóta lediplomázott és degeszre keresi magát. Nem minden fiatal ugyanolyan, de aki ezt nem tdja felfogni, annak hiába magyarázza az ember
2017. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!