Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan fiatalok...

Vannak itt olyan fiatalok akik nem azzal kezdik a napot hogy belövi a haját, megnézik a Facebookot hanem azzal hogy elolvassa a híreket vagy megnézi a reggeli híradót?

Figyelt kérdés

Nekem minden átlagos reggelen az az első hogy felmegyek az Indexre vagy az ATV-re és elolvasom a híreket aztán meg jön a facebook stb...

Este mindig megnézem a híradót is, akár többet.

Példáúl ha valahová utazok akkor veszek egy politikai napilapot (rip. Népszabadság) és egy magazint de ha választani kell akkor a napilap.

Gyermekkorom óta nézem a híradókat, sokszor nem is értettem mi volt benne de néztem mert szerettem. Vannak még ilyen fiatalok? Az én közösségemben még olyan se nagyon akad aki hetente legalább egyszer olvasna valamilyen cikket ami szerintem elég nagy baj.

16f



2016. dec. 4. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok, ügyesen kiválasztottad magadnak a 2 legundorítóbb módon hírhamisító, szélső bal hírportálokat:D
2016. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem követem a mainstream médiát mert elég nagy ferdítések vannak benne, egyoldalú hírek, némelyik csatornánk még csak hírek sincsenek csak halálesetek és bűncselekmények.

Ha épp politikával foglalkozom akkor alternatív hírportálokat látogatok akik objektívebb cikkeket írnak amik közelebb vannak a valósághoz. 18/F

2016. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*csatornán
2016. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
reggel ilyenre nincs időm. Felkelek, összekészülök reggelizek és irány a meló.
2016. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

"minden átlagos reggelen az az első hogy felmegyek az Indexre vagy az ATV-re"

Ezt nagyon furcsa egy 16 évestől olvasni olyan öregesen hangzott :O Melyik bolygóról származol? Ezt veheted bóknak. Több ilyen fiatal kellene a világra.

2016. dec. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hívj sznobnak, de nem különösebben érdekel a politika, vagy akármilyen téma, ami a hírekben meg szokott jelenni. Mondjuk egyáltalán nem szoktam tévézni, szóval nem csak híreket nem nézek ott, hanem mást se. Facebookot sem használom, egyedül a messenger részét a telefonomon, hogy a barátaimmal beszélgessek, de maga a facebook, mint közösségi oldal egyáltalán nem izgat. Nem érdekel, hogy Marika Minta hányadik profilképét töltötte fel a héten, annak a sok megosztós láncposztnak meg semmi értelmét nem látom. Ha valami érdekel, akkor rákeresek magamtól a neten (erre találták ki Google-t is, megdöbbentő, mi?), nem pedig facebookon görgetek órákon keresztül, hátha találok valamit, ami három percre lefoglal.


Olvasni nem magazinokat szoktam, hanem könyveket, legyen az Büszkeség és balítélet vagy akár Harry Potter, és ha ki is nyitok egy újságot véletlenül, akkor is csak a keresztrejtvényt lapozom fel benne, és ezt is csak évente egyszer, ha egyáltalán.


Reggelente nincs időm híreket, meg úgy egyáltalán akármit böngészni. Pont elég, hogy felkelek hatkor, hogy a hetes vonattal beérjek a suliba.


Őszintén, nem látom a problémádat. Nem mindenkit érdekelhet a politika, meg hogy milyen gazdasági válság van Kukutyinban, és azzal, ahogy leírtad a kérdést, olyan benyomást keltesz, mint azok az animések, akik mindenáron rám akarják erőltetni az ízlésüket. És ne érts félre, én szeretem az animéket, de ha valaki még egyszer megpróbálja lenyomni a torkomon a One Piece-t, én leütöm. (Remélem érthető a párhuzam.)


16/L

2016. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
te vagy a példaképem haver! ;)
2016. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én általában reggelente komolyzenét hallgatok míg készülődök, megiszom a teám és útnak eredek. Facebookot csak nagyon ritkán látogatom, híreket már régóta nem néztem, olvastam. Nem különösebben érdekelnek.
2016. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem nézek híradót. Nem érdekel színház.

Sosem lövöm be hajam.

Fog-, arcmosással kezdem napot, kiengedem kutyám, beengedem.

2016. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én mikor 16 voltam, akkor örültem ha felkeltem és elértem a buszt.


Amúgy szerintem semmivel nem jobb az, hogy már fiatalon propagandával tömöd a saját fejed, mint az hogy felmész Facebookra :D

2016. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!