Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám megbolondult velem szemben?

Anyám megbolondult velem szemben?

Figyelt kérdés

Tegnap delután megettem egy doboz csokit. Tudni kell hogy nallunk ez évek óta ugy megy ha kapunk valamit a hugommal anyám elrakja és ha kedve van egyedul megeszi néha kap a hugom is belőle de én SOHA. Na mar most tegnap mikor megtaláltam kivettem a zacsibol egy doboz csokit(max.500ft) erre anyám mikor megtudta egyböl bejött és felpofozott hogy "Mit képzelsz magadrol te mocskos cs.tri?" Nállunk ezek a szaak nagyon megszokotta... anyám számtalanszor le k.rv.zott,rib.nc.zott hol ott most van az első baratom akitöl el is akart tiltani csak suli miatt nem tud. Szerinte ahelyett hogy barkivel is beszelgessek ahelyett inkabb dolgozzak itthon a kertben vagy segitsek apának az állatok körül. Minden nap főzök,mosok ,takaritok,vigyazok az 5 éves hugomra akit sokkal jobban elkenyeztetett és nem kapok 1 szabad órát sem. Heti 1x mehetek el itthonrol.

Igazábol ez mindig igy volt,8evig a nagyszuleim neveltek mert ők külföldön dolgoztak.Szerintem emiatt is alakult ez ki. Nincs kinek elmondjam a gondjaimat mert nem bizok a saját anyámban. Kezdem azt hinni hogy velem van a baj.

16L



#anya #utálat #nemőnevelet
2017. ápr. 28. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj.Anyukáddal van probléma ez egyértelmű.Az enyém is ilyen volt kivéve a káromkodást és a tettlegességet.Azt hogy megverjen semmiképpen se hagyd beszéled kell róla valakivel.Nem költözhetnél el ? Vagy kollégium ?
2017. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem lehet könnyű neked. Sajnos nagyon sokszor a szülők a gyereket terhelik a saját gondjaikkal.

Nálunk is volt ilyen időszak, sőt még a tisztálkodószerekkel is, nem csak édességekkel és nálunk a kisebb gyerekkel viselkedett így nagyon sokáig. Sok év után vettem észre azt, hogy a 40 körüli nőknek kell egy kis energiatöltés a mindennapokhoz, a munkához, stb., emiatt tartalékolnak csokiból is, s tartalékolnak, mert nem túl sok a havi jövedelem. Viszont a háztartással azért ő is foglakozhatna, sőt.

Lassan vállalhatsz nyári diákmunkákat is, pl. szórólapozást, hostess munkákat, árupakolást vagy pár órás kasszás munkákat szupermerketekben, így biztos, hogy lesz pénzed egy kis édességre is.

Ha anyukádnak lenne valami tartalmas szabadidős tevékenysége is, az biztos, hogy más hangulatba tenné.

2017. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!