Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pofátlanság más háza elől...

Pofátlanság más háza elől orgonát szedni?

Figyelt kérdés

Az előbb állt meg egy autó és egy nő kiszállt és hatalmas csokrot szedett az orgona bokrunkról, jól megtépázta...mikor már szállt volna be jó hangosan ablakot nyitottam, hogy észre vegye, rám nézett de semmit sem reagált és elhajtott...



Csak én gondolom, hogy ez marha pofátlan dolog volt?


Azért mert a ház előtt van szabad ilyet?


Mert sok háznál van a kapu előtt nagyon sok szép virág, akkor leszedhetem azokat én is ? :D


2017. ápr. 29. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetkárosítás, ha nagy mértékben csinálta.


[link]

2017. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Pofátlanság.
2017. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még levesz egy szálat, talán OK, de hogy önkényesen leszedi más portáján a virágot, legyen az orgona vagy bármi.En az biztos képtelen lennék, ha annyira megtetszene,akkor becsöngetnék és kérnék a tulajtól.
2017. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Arra vártam, hogy majd észre vesz és akkor valamit mondd...csengetni próbált, vagy ne haragudjak akármi... de semmi...:D
2017. ápr. 29. 12:21
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha az utcán van, semmi sem tiltja, hogy leszedje. Még ha pofátlanságnak tűnik is, akkor is közterület, és nem a te magánterületed
2017. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ti telepítettétek, a ti bokrotok, mert így írtad, akkor ez lopás, nem pofátlanság.
2017. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen a miénk...
2017. ápr. 29. 12:42
 8/14 anonim válasza:
100%
Ha nagyon megtetszene és szeretnék a vázámba belőle tuti becsengetnék hogy kérhetnék e pár szàlat de ez igy ilyen formában ... pofátlanság igen! Aztán meg elsunnyog :/
2017. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekünk is van cseresznyefa ami az utcára kihajt.


Na erre jönnek emberek és elkezdik szedni, de vagy 1-2 óráig is néha.


Most ezeknek szólnom kellene??


Legszívesebben szólnék csak annyira nem érdekel, de akkor is idióta emberek ezek, én nekem ehhez nem lenne pofám az biztos.

2017. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azelőtt az utcára azért ültettek gyümölcsfákat, hogy az arra járó vándorok ehessenek belőle, de ez a virágra akkor sem vonatkozott, azt mindenki a saját portája díszítéséért ülteti.

Ma már a gyümölcsfákról sem illő szedni, változott a világ.

Nagyon neveletlen volt a nő, aki az orgonátokat leszedte!

2017. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!