Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha beszelnek a...

Mit tegyek? Ha beszelnek a szuleimel lenne ertelme? Vagy inkabb hagyam hatha meg szokom. 😭

Figyelt kérdés

16 eves vagyok felnotem egy faluba. Egy rosz faluba alitolag de szerintem a legjobb.

Fel eve koltoztunk el eleibe nem volt rosz ugye sokat voltam lent meg mind jot a tel is nem volt olyan rosz de ahogy most jon a jo ido egyre rosszab ugye a kint let a baratokal valo hulyeskedes minden hianyzik.

Nagyon rosz itthon bent a jo idobe ugye mindenki kint meh minden. Ott notem fel ott vannak a barataim a csaladom fele is minden.

Nem tudom a szuleim mit szolnanak mert azt mondom mindig hogy jo itt meg minde pedig nagyon rosz a semmit teves ol meg.

El kene mondani a szuleimnek vagy semmit nem ernek vele?

Szerintetek?



2017. márc. 23. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Tessék?
2017. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit nem ertesz?
2017. márc. 23. 17:43
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Én értem ezt a nyelvet, és a problémád is.


Próbáltál barátkozni az új helyen? Ha nem, szerintem kezd el xd

Vagy járj el sétálni, sportolni, találj új hobbit, hogy ne bántson a semmittevés.


Akár tényleg mond el a szüleidnek hogy érzel, talán tudnak segíteni

2017. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
95%
Hát én nem nagyom értem ezt, fogalmazd meg újra, és ne legyen benne ennyi hiba légyszíves.
2017. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy haza akarok menni. Nekem nem jo itt de a szuleimnek jo a tesomnak is mindenkinek csak nekem nem tudom hogy hulyeseg de mar azon is gondolkoztam hogy ferhez mennyek vagy valakivel eljatszani barmi csak haza kerulhesek. Ez mar a depresziom jelei rengeteget sirok semmihez nincs kedvem semmi. Haza szeretnek menni de senkinek nem merem elmondani😭
2017. márc. 23. 17:55
 6/13 A kérdező kommentje:
De vicces vagy nem vagyok tudatlan es nem beszelek ugy azert mert valaki falusi az nem jelenti azt hogy tajszolasai vannak szerintem nem kell le nezni senkit nem vagy te kulonb se tolem se mastol!!
2017. márc. 23. 18:06
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos ebbe neked nincs beelszólásod, a szüleid valószínűleg nem költöznének vissza a kedvedért.

Elmondhatod nekik, mit érzel, de amíg te sem teszel semmit, addig ők sem tudnak.

Meg sem próbálsz beilleszkedni, ismerkedni, csak magadba fordulsz. Próbáld kicsit felnőttesebben kezelni a helyzetet.

Igazságtalannak érezheted, de ilyen döntésekbe a gyerekeknek nincs beleszólásuk.

2017. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom igazad van ezert nem mondom senkinek hogy mit erzek.

Ide nem lehet be ileszkedni szinte nincsenek itt velem egy idosek ha vannak is ferne vannak itt mindenki mar 16-17 evesen csalados. En pedig nem ijenek vagyok

2017. márc. 23. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha azt hazudod, hogy jó neked ott, akkor az biztos, hogy ez alapján meg se fordul a fejükben, hogy visszamenjetek.:D Esetleg ha elmondanád, hogy rossz neked ott, lenne egy kis esély.
2017. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

De abban tudnának segíteni a szüleid, hogy több programod legyen. Ha nincsenek barátok, hát családi programok.

Ha ott vannak a barátaid, a szüleid talán elengednének, hogy meglátogasd őket, meghívd magadhoz, biztosan nem tagadnák meg tőled a boldogságot. De ehhez az kell, hogy próbálkozz, kérj segítséget. Tégy valamit, bármit, hogy javuljon a helyzet.

2017. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!