Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenképpen választanod...

Ha mindenképpen választanod kellene akkor a kutyádat vagy egy idegen ember életét mentenéd meg?

Figyelt kérdés
Kutya helyett lehet bármilyen más házikedvenc is.
2017. ápr. 30. 08:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
47%
Ha titeket és egy kutyát fogvatartanának és bejönne egy ember, akinek elmondanák ezt, hogy a kutyáját vagy téged menthet meg, mit csinálnátok? Sokan szerintem sírva könyörögnének. De az ember gondolkodás nélkül a kutyát választaná. Azért ebbe elég kemény belegondolni.
2017. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
75%

De legalább most már tudom mire számítsak. Fogva vagyok tartva, mondják, hogy lesz még egy esélyem a szabadulásra. Majd behoznak egy kutyát nekem leesik a tantusz

- a pics'ba - mondanám lemondóan.


Ayy

2017. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Nincs kutyám. De legyen egy barátom vagy rokonom háziállata és egy idegen ember.

Azt kell előtte kiderítenem, hogy az az idegen ember mit választana hasonló szituációban. Ha az állatot, akkor én is az állatot választom vele szemben.

2017. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért vannak itt egyes emberek a másik választásán kiadva. Van, hogy veled egyezik a másik értékrendje, van hogy nem. Ez utóbbi fordult most párszor elő. És?
2017. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
61%
Nem probléma, de azért vicces elképzelni azt a szitut, hogy vergődnének a kutyát választó emberek a tyúkszaros életükért ha ők lennének a vonatsínen, a "megmentő" ismeretlen viszont szintén inkább a saját kutyáját menti :)
2017. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
47%
Ezek után a válaszok után meg is érdemelné ez a sok beteg, hogy tényleg odakötözzék őket a sínhez, és egy idegen a kutyát mentse helyettük, őket meg otthagyja lecsónak.
2017. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
52%
Legalább tudom mire számítsak. Én azt hittem létezik emberek között egy minimális szolidaritás, de láthatóan a legtöbb állatbarát egyben embergyűlölő is.
2017. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
38%
lehet azért tart itt a világ mert mindenki a kutyáját mentené meg... és tényleg, mert azt a prémium kaját amit vesztek neki, annak a havidíja fedezné egy éhező gyermek ellátását.
2017. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
20%

"Van, hogy veled egyezik a másik értékrendje, van hogy nem. "


Van ilyen. Csak akkor én voltam olyan naív, hogy alapnak veszem, hogy ha egy embertársam bajba kerül, akkor segítek rajta, és nem egy kedvtelésből tartott állatot fogok ez esetben fontosnak tartani.

2017. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
18%
ezek betegek, bezzeg ha ők lennének bajban elvárnák hogy mentse meg őket valaki hat ez vicces, am meg bortonbe kerulnenek ha ez az egesz valoban megtortenne es ők nem az embert mentik meg ez buncselekmeny hosszu idore sittre kerulnenek, bar teny hogy ilyen helyzet ugyse fog adodni sose.
2017. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!