Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mindenképpen választanod...

Ha mindenképpen választanod kellene akkor a kutyádat vagy egy idegen ember életét mentenéd meg?

Figyelt kérdés
Kutya helyett lehet bármilyen más házikedvenc is.
2017. ápr. 30. 08:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez igaz. A törvények szerint aki egy állatot ment meg egy ember helyett, az tényleg bűncselekményt követ el, és börtönbüntetés jár érte.
2017. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
82%

Miért várnánk el, hogy megmentsenek?

A többiek nevében nem beszélhetek, de az illető döntése, az ő szeretett kutyája. Nem akarok meghalni a közeljövőben, de megértem a döntését. Ez olyan, mintha helyettem a gyerekét mentené meg számomra. Rossz, de érthető.

Másrészt itt nem a szeretteimről és az általam kedvelt emberekről van szó, hanem olyanról, akit nem ismerek. Lehet bármilyen ember. Lehet egy alkoholista aki a családját naponta összeveri, lehet egy pedofil, lehet bármilyen rossz ember, akiért nem kár. Márpedig, még ha valaki ennyire súlyosan nem is rossz ember, az emberek többségéért nem kár annyira. Magától az emberi fajtól undorodom, és sajnálom, hogy a része vagyok, szóval igen, számomra a kutyám értékesebb. Pontozzatok le, húhhhaaa de nagy büntetés de tényleg.

Már csak azért se jogos, mert a kérdésre két válaszlehetőség van, és mindkettő hasznos, attól, hogy ti nem értetek egyet

2017. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
9%

Egyébként a moderátorok nem értem, miért nem szedik le az ilyen kérdéseket, az előttem válaszoló beteg állat is pl. olyanokat ír, hogy az emberek többségéért nem kár, és értéktelenek stb. Ez simán gyűlöletbeszéd, és alkalmas az izgatásra, tehát az ide írkáló beteg őrültek többsége gyakorlatilag bűncselekményt követ el.


Meg sem próbálom már bizonygatni, hogy lehet, hogy szereted a kutyádat, de egy állat és egy ember élete nem mérhető egy szinten, szóval inkább hagyjuk ezt, mert beteg, elferdült elmékre felesleges megpróbálni hatni.

2017. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
80%

Igen, egy beteg állat vagyok, aki idestova 5-6 éve állatmentéssel foglalkozik, és menhelyen dolgozik második munkaként, ingyen, és az olyan emberek után "takarítom el a szennyest" mint te, akik semmibe veszik az állatokat. Értem ez alatt a krízises állapotban lévő állatok ellátását, a rehabilitációt, és még amit el tudsz képzelni.

Nem kívánom senki halálát magamtól, de tudod ennyi év tapasztalat bőven elég ahhoz, hogy az állatok mellett voksoljak.

2017. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
80%

Másrészt szerintem az, hogy elmondom a véleményem, miszerint számomra az állatok élete értékesebb, semmilyen bűncselekményt nem követek el. Sosem ártottam embernek, mégcsak egy pofonnal sem, nem bántottam senkit, szóval nem tudom miről beszélünk.

Véleményem talán még ebben az országban is lehet

2017. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
73%
Ezen nem is gondolkoznék. Egyértelmű, hogy a kutyámat menteném meg. Nem érdekel, hogy az idegen kinek a kicsodája. A kutya az én teljes jogú családtagom. Olyan, mintha a tesómat veszíteném el. És igen, sok embernél többet ér az állat.
2017. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
94%
Én 15 éves, vékony srácként amúgy sem vagyok köteles elbírni egy felnőtt embert. A kutyámat elbírom.
2017. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
9%

#34-es, nekem macskám van. Nem tudom, miről beszélsz, és miért veszel egy kalap alá azokkal, akik bántják az állatokat.


Én szeretem is az állatokat, viszont ez nem jelenti azt, hogy egy állat életét többre tartanám, mint egy emberét. Természetesen az embert menteném meg veszélyes helyzetben.


Soha nem értettem ezt a végletekben gondolkodást. Szereted a kutyádat, és akkor már minden ember egy állatkínzó vadállat? Én meg azt mondom, hogy egy ember élete fontosabb, és én is egy állatkínzó vagyok?


Ezek után csodálkozol, hogy azt mondom rád, hogy beteg vagy? Amiket egyébként leírtál, beteges dolgok, akárhogy csűröd-csavarod.

2017. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
85%

Istenem, nagyon nem fogod fel amit a másik mond, csak hajtod a magadét.

Eztaz egész láncot, hogy kinek az élete ér többet, az ember találta ki. Ennek ellenére az ember a legnagyobb kártevő. Öljük halom számra egymást mióta világ a világ, háborúk, bombák, nemierőszak, pedofília, és igen, állatkínzás is. Állat nem öl kedvtelésből, csak élelemszezrés céljából. Szét szennyezzük a bolygónk, mindent ami a természet része betelepítünk, Aztán gyilkoljuk az állatokat akik ezáltal lakhely nélkül maradtak, mert kártevők. Az ember a legnagyobb parazita, nem a csótány vagy a patkány.

Lehet hogy szerinted beteges, de nyiss ki egy történelemkönyvet, hogy miket tett és tesz egymással az emberiség. Ha szerinted ez értékességről árulkodik, te vagy beteh

2017. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
88%
Hiába lettem lepontozva, nekem akkoris többet ér a kutyám élete egy idegennél. Úgyis több az ember a Földön, mint kéne. És szerintem is az egyik legnagyobb kártevő az ember. Legalább eggyel kevesebb lenne.
2017. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!